Demo İngilizce Electronic Arts 1.8 GB 389
01.2021 01.2021

Command & Conquer: Red Alert 3 Eski Sovyetler Birliğinin teması altında stratejik bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

III.Dünya Savaşı’nı Sovyetler, Müttefikler ve İmparatorluk arasında üç yönlü bir mücadele haline geliyor. Tesla bobinleri, ağır silahlı Savaş Zeplinleri, ışınlanma gibi tuhaf ve harika silahlar ve teknolojiler oyuna heyecan katıyor.

Oyunda  yok ettiğiniz düşman kadar para kazanıyorsunuz ve o para ile yeni silahlar alabiliyorsunuz. Paraları mevut cephede savaşan ve hasara alan askeri birimlerinizi iyileştirmek içinde kullanabiliyorsunuz. Para karşılığında isterseniz birliklerinizi kademe kademe güçlendirebiliyorsunuz.command conquer red alert 3 indir

Oyun içerisinde yer alan karakterler ve senaryolar HD kalitesinde ayarlanmış. Rakiplerinin tersine oyun sadece karada gerçekleşmiyor. Karada ve Denizde de mücadeleye devam etmek zorundasınız. Svaşın geniş alana yayılması daha fazla stratejik bir plan kurgulamayı gerektiriyor.

Oyunu da en zevkli hale getiren kısmı bu oluyor zaten. Savaş her yerde devam ediyor. Ölümcül Yükselen Güneş İmparatorluğu, anime, bilim kurgu, dövüş sanatları ve robot kültürünün bir karışımından oluşuyor.

Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows® XP SP2, Windows Vista (32-bit)

İşlemci:Herhangi bir Intel Core Duo makinesi; XP: Intel Pentium 4 2.2 GHz veya üstü, AMD Athlon XP 2100+ veya üstü; Vista: Intel Pentium 4 2.6 GHz veya üstü, AMD Athlon XP 2800+ veya üstü

Hafıza: 1 GB RAM

Grafikler: DirectX® 9.0c uyumlu ekran kartı, NVIDIA GeForce 6800 veya üstü, ATI Radeon X800 veya üstü

Sabit Disk: En az 10 GB boş alan

Ses: DirectX® 9.0c uyumlu ses kartı (Yamaha Xwave-512 desteklenmez)

Çok oyunculu: İsteğe bağlı ses desteğine sahip 2-6 oynatıcı, ağ veya İnternet bağlantısı gerekir (Kablo, DSL veya daha hızlı bağlantı).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir