Demo İngilizce Corel 7 MB 419
07.2013 03.2021

Corel VideoStudio video düzenleme programıdır.

Bu konuda oldukça gelişmiş otoriter bir video düzenleme programıdır.

Programın yeni AR Çıkartmaları da dahil olmak üzere yüzlerce filtre, efekt, başlık, geçiş ve grafik özellikleri ile videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

Sürükle ve bırak özelliği sayesinde kolay bir şekilde videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Programın motor gücü oldukça gelişmiş durumdadır. Düzenleme motoru sayesinde sistem kaynaklarını disiplinli bir şekilde kullanır ve düzenleme esnasında kullanıcısını yormaz.

Düzenleme esnasında sezgisel araçlardan ve proje şablonlarından yararlanabilirsiniz.

Görsel olarak programı öğrenmek te oldukça kolay. Ara yüze giriş yaptığınızda objeler üzerinde sürükle bırak özelliğini kullanarak hızlı bir şekilde videolar üzerinde düzenleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi projeleriniz farklı ortamlarda hazırlanmış olsa da Corel VideoStudio Pro ile yerleşik araçlarla çok kameralı videolar çekebilirsiniz.

Düzenleme sırasında temel araçlar program içerisinde kolay erişilebilir pencerelere yerleştirilmiş durumda. Editleme işleminde bu araçlara kolay bir şekilde erişerek hızlı düzenleme işlemleri yapabilirsiniz.

Düzenleme işlemi bittikten sonra programdan çıkış yapmadan projelerinizi popüler formatlara aktarın, doğrudan YouTube’a yükleyin veya özel bir menü ile diske yazın.

Araçlarda görsel olarak hangi butonun ne görev yaptığı icon olarak gösterilmiş durumda bu da programın kullanımını basitleştiriyor. Örneğin kesme işlemi makas icon’u ile gösterilmiş. Bu durum kullanıcı için oldukça basit bir deneyim sunuyor.

Düzenlemeler esnasında rengi geliştirin, beyaz dengesi ve lens düzeltmeleri uygulayın ve kusurları giderin.

Videolarınızı düzenleme esnasında ilginç ve eğlenceli hale getirmek için yaratıcı efektler, filtreler ve animasyonlu katmanlar uygulayın!

Çoklu kamera yakalama ve düzenleme araçlarıyla farklı kameralardan alınmış videoları kolay bir şekilde birleştirin. Örneğin giden bir otomobilin sağından ve solundan iki farklı kamera ile çekim yapılmış ise siz bu iki farklı görüntüyü Corel VideoStudio Pro ile yakalayarak düzenleme yapabilirsiniz.

Düzenleme esnasında 360 düzenleme ile panoramik görünümleri geliştirin, dinamik bir sonuç için animasyon ve hız efektleri ekleyin.

Kullanıma hazır şablonları ve efektleri benzersiz özelleştirmelerinizle birleştirerek çok farklı görseller elde edebilirsiniz.

100’den fazla yeni VitaScene efektiyle dikkat çekici yaratıcı dönüşümler elde edinin.

El çekimlerinde oluşan titreme sorununu program sayesinde giderebilirisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir