Ücretsiz Türkçe Valve 1843 MB 347
13.09.2020 01.04.2022

Valve tarafından geliştirilen Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), ücretsiz FPS oyunları arasında efsaneleşmiş bir oyundur.

Steam üzerinde en çok oynanan oyunlardan biridir. Önceki sürümleri ve yeni sürümleri ile bir neslin unutulmaz oyunlarından biridir.

İnternet Cafelere gidilme nedenlerinin en başında yer alan oyun 2000’li yılların başından beri Bilgisayarların vazgeçilmez oyunudur.

Yeni görselleri ve yeni görüntü teknolojisi ile her geçen gün kendini geliştiren oyun yapay zekanın da desteği ile her geçen gün daha da eğlenceli bir hale gelmektedir.

Counter-Strike’ı Counter-Strike oyununu efsane yapan en önemli özellik senaryo modunun olmamasıdır. Yıllardır hep multiplayer olarak yoluna devam eden oyun çizgisinden ayrılmamaktadır.

Oyunu oynamak ücretsiz fakat gelişmiş modlarda ve teçhizatta ekstra özellikleri Steam’dan satın alabilirsiniz. Steam’da CS:GO Prime satın alan kullanıcılar Seçkin Duruma özel hatıra öğelerini, öğe düşürmelerini ve silah kasalarını almaya hak kazanır.

Counter-Strike: Global Offensive oyununun indirilip oynanması Steam’da tamamen ücretsizdir.

Oyunun ara yüzüne yabancı kalmayacaksınız. Oyunun basit menüsü sayesinde hızlı bir şekilde oyuna dahil olabilirsiniz. Rehin kurtarma, bomba kurma ve yeni bir mod olan Arsenal modu oyunda sizi karşılıyor olacak.

Oyun ses ve efektleri oldukça gerçekçi bir hale gelmiş. Oyun sistem gereksinimi olarak en alt seviyede bile çalışıyor. 1 GB Ram, 1GB Ekran Kartı ve disk olarak da 7 GB alana ihtiyaç duyuyor.

Oyunu Steam üzerinden indirmeniz gerektiğini unutmayın lütfen. Sitemizden indir butonuna basınca sizi Steam indirme alanına yönlendireceğiz.

“Counter Strike Global Offensive” için bir yanıt

  1. Cane dedi ki:

    Selam herkese arkdaşlar önce da bir yazı da oyunu okudum beğendim, resimler ve video paylaşımlarını gördüm çok beğendim. Bunu oynamak istiyorum fakat kurulumu nasıl yapılıyor bilmiyorum içinde bir kurulum yazısı oudum aynısını yaptım oldu ama tek ben varım başka kimse yok duvarlara mermi sıkmaktan sıkıldım :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir