Ücretsiz Türkçe Odesa Yazılım 1.932
07.2013 01.2014

Odesa yazilim demirkup oyunuOdesa Yazılım Tarafından Geliştirilen Türkiye’nin İlk 3 Boyutlu Demir Küp Oyununu Sizinle Paylaşmaktan Büyük Gurur Duymaktayız.

Nasıl Kullanılır?

a.) İlk Çalıştırma : Oyunun Kullanımı Çok Basit Oyuna Girer Girmez Karşınıza Küçük Bir Menü Gelir.Bu Menüden Başlat Tuşuna Basarak Direk Oyuna Girersiniz.

b.) Nasıl Oynanır : Oyunun Başlayınca Karşınıza Gelen Görüntüde Demir Bir Küp , ve Karelerden Oluşmuş Bir Platform Görürsünüz.Yön Tuşlarını Kullanarak Demir Küpü Bir Yatay Bir Dikey Olarak Hareket Ettirirsiniz, Kare Platformdaki Boşluktan İçeri Demir Küp’ü Düşürdüğünüzde Diğer Bölüme Geçmeyi Başarırsınız.

c.) Oyun Kuralları : Oyunun Kuralları Gayet Basittir, Yapmanız Gereken Şey Demir Küpü Yön Tuşlarıyla Sayılı Miktarda Olan Karenin Üzerinde Bir Dikey Bir Yatay Olarak Hareket Ettirerek Karelerin Arasındaki Tek Karelik Boşluktan Girdirmeye Çalışmaktır, Demir Küp Oyunu Dünyanın Sayılı Zeka Oyunlarından Olan Ve Orijinal Adı “Turning Square” Olan, Oyunun Yeniden Tasarlanmış Türkçe Halidir. Amaç 33 Level’lik Tüm Bölümleri Sırasıyla Geçmektir.

d.) Oyundan Notlar : Oyun hem yetişkinlerin hemde çocukların oynayabileceği güzel bir zeka oyunudur. Oyunun ilerleyen Bölümleride “X” , O”, “Ø” Bazı Metal Şekiller Göreceksiniz, Bunlar Muhakkak İçinde Bulunduğunuz Bölümü Geçmeniz İçin Gereken Bazı Anahtarlardır.Bu Anahtarları Kullanarak Bölüm Atlamaya Çalışmasınız.

e.) Oyun Menüsü : Oyun Menüsü Oyun Başladıktan Sonra Sağ Üst Köşede Görünür, Oraya Tıklayarak Oyunla İlgili Bazı Temel İşlevleri Gerçekleştirebilirsiniz. , O

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir