Ücretsiz Türkçe Deris Otomasyon 5 MB 261
08.10.2013 01.04.2022

DERİS Dershane Otomasyon Programı Öğrencilerin Kişisel bilgilerinden tutun devam devamsızlığına kadar, ödeme bilgilerinden kurum içi gelir dağılımına kadar ayrıntılı raporlar alınabilecek başarılı bir otomasyon programı..

Öğrencilerin sınav bilgilerini görüntüleyebilir veya başarı grafiğini çıkarabilirsiniz. Ayrıca kurum içi personel giderlerini de yine bu program aracılığı ile tutabilirsiniz. Rehberlik servisinin de çok işine yarayacak bu program öğrenci görüşmelerini özel görüşme ve raporluk görüşme olarak sınıflandırma imkanı sunuyor.

Ayrıca Ödev Takip sistemi ile öğrencilere çalışma programı hazırlayabilir ve takibini rahatlıkla yapabilirsiniz. Scanner aracılığı ile optik okuma yapabilrsiniz YGS LYS KPSS ALES DGS SBS türündeki tüm sınavlarınızı okuyabilir ve sonuçlarını veli erişim şifreleri ile internet sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Sınavdan sonra öğrencileri yanlışlarına göre konu gruplarına ayırabilir öğrenilmeyen konuları bir kez daha etütler ile takviye edebilirsiniz. Birebir derslerinizi program aracılığı ile organize edebilir çakışmaları önleyerek birebir listelerini velilerinize sunabilirsiniz. Program 6 yıldır Yeşilay Sponsorluğunda ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Teknik destek : Kaytasarim.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir