Ücretsiz Türkçe File Manager Plus 15 MB 390
22.04.2023 22.04.2023

Android cihazlar için dosya yönetimi yapmak isteyen kullanıcılar için pek çok uygulama seçeneği bulunmaktadır. Ancak bu uygulamalar arasında öne çıkan bir tanesi File Manager Plus’tır.

File Manager Plus, hem yerel hem de uzak veya bulut belleklerdeki dosya ve klasörleri kolayca yönetebilen bir dosya gezginidir. Ücretsiz, hızlı ve tam özellikli olan bu uygulama, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Ayrıca, her tür dosya yönetimi işlemini destekler ve önemli dosya formatlarını tanır.

Dosya Yöneticisi

Dahası, dahili görüntü görüntüleyici, dahili müzik çalar ve dahili metin düzenleyici gibi yerleşik araçları sayesinde performansı artırır. File Manager Plus ile aynı zamanda PC’den FTP kullanarak Android cihazınızın belleğine erişebilir ve yerel belleklerinizi analiz ederek gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz. File Manager Plus, Android cihazlar için kolay ve güçlü bir dosya yöneticisi uygulamasıdır.

Dosya Yöneticisi Plus, kopyalama, kesme, yapıştırma, silme, yeniden adlandırma, sıkıştırma, sıkıştırmayı açma, aktarma, indirme ve yer imi dahil olmak üzere tüm temel dosya yönetimi özelliklerine sahiptir.

Dosyaları yalnızca cihazlarınızda değil, aynı zamanda FTP, SMB ve bulut tabanlı depolama da dahil olmak üzere bir çok protokolü destekler.

File Manager Plus, kullanıcı dostu ve içgüdüsel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, bu nedenle, yeni başlayan biri olsanız bile kullanımı kolaydır. Aradığınız dosyaları hızlı bir şekilde bulabilir ve kolayca yönetebilirsiniz. Dahası, Dosya yöneticisi Plus’ı açtıktan hemen sonra cihazınızda kaç tane dosya ve uygulama olduğunu bir bakışta görebilirsiniz.

Görüntüler / Ses / Videolar / Belgeler / Yeni dosyalar: Aradığınız dosyayı kolayca bulabilmeniz için dosyalarınız ve klasörleriniz dosya türlerine ve özelliklerine göre otomatik olarak sıralanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir