Ücretsiz Türkçe playrix 114 MB 214
10.10.2013 28.01.2023

Fishdom, Playrix tarafından geliştirilen bir bulmaca ve dekorasyon oyunudur.

Oyuncular, akvaryumlarının içinde çeşitli balıklar ve bitkileri kullanarak evlerini dekore edebilir ve özel ekipmanlar alabilir.

Oyuncular, evlerini dekore etmek ve güzelleştirmek için görevleri tamamlamalıdır. Oyunda, oyunculara verilen görevleri tamamlamaları için çeşitli eşyalar satın almaları veya üretmeleri gerekir. Oyuncular, tamamladıkları görevleri için ödül kazanırlar ve bu ödülleri çeşitli eşyalara harcayabilirler.

Oyuncular, evlerinin dekorasyonunu ve akvaryumlarını güncellemeleri için yeni özel ekipmanlar ve bitkiler ekleyebilirler.

Oyunda, oyunculara verilen görevleri tamamlamak için çeşitli bulmacaları çözmeleri gerekir. Oyunda, oyunculara verilen görevleri tamamladıklarında, puan kazanırlar ve kazandıkları puanları çeşitli eşyalara harcayabilirler.

Fishdom

Playrix, 2000 yılında Rusya’da kurulan bir oyun geliştirme şirketidir. Şirket, mobil, masaüstü ve web tabanlı oyunlar yaratmaktadır. Playrix, popüler oyunları arasında “Fishdom”, “Gardenscapes”, “Homescapes”, “Wildscapes” ve “Township” gibi oyunları içermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir