Ücretsiz Türkçe DVDVideoSoft 30 MB 89
09.10.2013 01.04.2022

Free MP4 Video Converter, video dosyalarını popüler multimedya cihazlarıyla uyumlu MP4 formatına dönüştürmek için kullanabilirsiniz.

Videonuzu MP4 formatına dönüştürdükten sonra bozulma olmaz. Minimum seviyede kalır.

Preset Editor, video ve ses formatını düzenlemenizi kolaylaştırır.

Videonun kapsayıcı türü, video codec bileşeni, kare hızı, bit hızı, genişliği ve yüksekliği arasından seçim yaparak dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz.

Yüksek kaliteli MP4 video elde etmek için ses biçimini ve sesin bit hızını ayarlayabilirsiniz.

MP4 dönüştürücü:

WEBM’den MP4, MKV’den MP4’e, AVI’den MP4’e, MOV’dan MP4, WMV’den MP4’e, FLV’den MP4’e ve çok daha fazlası formatı destekler.

iPhone, iPad veya diğer cihazınızda oynatmaya uygun formatlarda video dönüştürebilirsiniz.

Birden çok video dosyasını tek bir dosyada birleştirmeyi sağlayan özellik programın seçenekleri arasındadır. Bunu için Üstteki ‘Bir dosyada birleştir’ kutusunu işaretleyin ve video oluştur butonuna tıklayın.

AVI; IVF; BÖL; DIVX; MPG; MPEG; MPE; MP4; M4V WEB; WMV; ASF; HAREKET; QT; MTS; M2T; M2TS; MOD; TOD; VRO; DAT; 3GP2; 3GPP; 3GP; 3G2; DVR-MS; FLV; *F4V; AMV; RM; RMM; karavan; RMVB; OGV; MKV; TS. formatlarını destekler. Bu formatlar içerisinde Twitter videoları da dahildir.

Dönüştür düğmesine tıklamadan önce, işlem tamamlandıktan sonra bilgisayarı kapatmayı ayarlayarak uzun çevirme işleminde Bilgisayarınızın başında beklemenize gerek kalmaz.

“Free MP4 Video Converter” için bir cevap

  1. teşekkürler dedi ki:

    teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir