Ücretsiz Türkçe Makalede belirtildi 10 MB 340
20.11.2021 01.04.2022

Grand Theft Auto: The Trilogy: GTA III, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunlarının birleşimi olan bir paket oyundur.

Rockstar Games tarafından piyasaya çıkarılan Grand Theft Auto serisinin en sevilen oyunları yeniden düzenlenerek Grand Theft Auto: The Trilogy oyunu ile birleştirildi.

GTA III 2001’in Ağustos’unda, GTA Vice City 2002’nin Ağustos’unda ve GTA San Andreas 2004’ün Ağustos’unda da piyasaya çıkmıştı.

Bu seriler en çok sevilen oyunlar içerisinde yerini aldı ve hala günümüzde hatrı sayılı bir hayran kitlesi var.

Rockstar Games oyunculara bir süpriz yaparak bu üç efsane oyunu yeniden tasarladı ve grafiklerde iyileştirme yaparak Grand Theft Auto: The Trilogy paketinde birleştirerek oyunculara sundu.

Oyun bir çok dili desteklemesine rağmen Türkçe olarak çıkmadı. Türk oyun severler kısa sürede Grand Theft Auto: The Trilogy oyununun Türkçe Yamasını yayınladı.

Oyunu Türkçeye çevirenler DonanımHaber formundan: GTA III Çevirmeni:  henrymorgan92, GTA: Vice City Çevirmeni: mayob II ve GTA: San Andreas Çevirmeni: CriminaL277 tarafından Türkçeye çevrildi.

Ayrıca Definitive Edition Versiyonu İçin Aktarmayı Yapanlar: SkipperSkip, exTRme, Deftones, kahraman523, henrymorgan92 ve CriminaL277 isimli üyeler emek verdi.

Oyunun Sistem Gereksinimleri:

Windows 10+ 11 x64 Bit

Intel Core i5-6600K+ ve ya AMD FX-6300+ İşlemci Hızı

NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R9 2800 vb Ekran Kartı

8 GB+ RAM bellek.

45 GB+ EN AZ Disk

Oyunun Türkçe Yama Kurulumu:

İndirdiğiniz yama dosyası içerisinde yer alan “Gameface” klasörünü kopyalayın ve GTA III – Definitive Edition, GTA Vice City – Definitive Edition ve GTA San Andreas – Definitive Edition klasörlerinin içine yapıştırın. Kısaca indirdiğiniz yama içerisinde ki Gameface klasörünü oyunun dizininde yer alan Gameface klasörü ile değiştirmeniz yeterlidir.

Not: Yamayı kaldırmak isterseniz, her oyunun “Gameface\Content\Paks” hedefinde bulunan “gta_P.pak” ve “gta_P2.pak” dosyalarını silmeniz yeterlidir.

Karşılaştığınız sorunu yorumlardan iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir