Demo Türkçe Hursoft Yazılım 24 MB 613
10.2013 01.2021

Yemekhane parmak izi kartlı turnike sistemi ile personel yemekhanelerde gerçekleşen tüm işlemleri otomasyona bağlanır. YemekHane personeline veya okul öğrencilerine tahsis edilen parmak izi ve yemek kartları ile personelin yemek ihtiyaçları herhangi bir kargaşaya neden olmadan ve kayıt altına alınarak karşılanmış olur.

Hursoft YEMEKHANE çözüm sistemleri, YEMEKHANE geçiş noktalarına kuracağımız kartlı ya da parmak izli çözümlerle sağlanacaktır. Hursoft YEMEKHANE çözümlerinin kullanım amaçlarının en başında kuşkusuz ki, personelin öğün haklarını düzenleyerek herkesin eşit ve adaletli şekilde yararlanabilmesini sağlamaktır.

Yemekhane Geçiş Programı Nasıl Çalışmaktadır?

Hursoft

Hursoft yemekhane çözümlerinin kullanım amaçlarının en başında kuşkusuz ki, personelin öğün haklarını düzenleyerek herkesin eşit ve adaletli şekilde YEMEKHANE’den yararlanabilmesini sağlamaktır. Hursoft yemekhane Takip sistemi, bilgisayar yada bilgisayarlarınıza kuracağımız bir yemekhane yazılımı ile kontrol edilmektedir. Personel, departman yada bir bölüme, ister öğün hak edişi, ister fiyatlandırma istersek de kontör adedi girebiliriz. Kişilere yemek yeme zaman aralıkları tanımlayarak sadece o aralıklarda yemek almalarını ve belirlediğini saatte yemek yiyebilmelerini sağlayabilirsiniz. Örneğin, Ali KANER saat 12:00 ile 13:00 arasında 1 kez yemek yiyebilir yada Ayşe CAN istediği saat aralığınca sınırsız adette yemek alabilir. Bu YEMEKHANE kontrol yazılımı sayesinde, personel, departman ve bölüm bazlı rapor alabilirsiniz.

YEMEKHANE ye giriş yapılan saate göre de rapor alarak daha sonra yemek saatlerini düzenleyebilirsiniz. Bu raporlamalar ister günlük ister haftalık ya da aylık, dilersek de sizin belirleyeceğiniz bir tarih aralığında alınabilir. Bir yada birden fazla geçiş noktamız olduğunu varsayalım, böyle bir durumda da yine hangi turnike yada kapıdan saat kaçta geçiş yapıldığını yine personel, departman, bölüm v.s bazlı rapor alabiliriz. Ve istediğimiz personel ya da departmana, istediğimiz kapı ya da turnike geçiş noktasının yetki ya da kısıtlamasını sunabiliriz.

Birden fazla kullanıcıya kurulacak YEMEKHANE programı sayesinde, program üzerinde birden fazla kişinin raporlama alabilmesini ve personellerin öğün bilgi ve haklarını girmesini sağlayabiliriz. ki sesli uyarı sayesinde personeller geçiş haklarının olup olmadığını da öğrenebilirler. Sistemimiz sayesinde istenildiği zaman kişi bazında, departman bazında ve tüm personel bazında listeler ve yazıcı dökümleri alınabilir.

Hursoft Yemekhane Geçiş Programı ile Hangi Raporlar Alınabilir?

  • Personel Listesi
  • Personel Telefon Listesi
  • Personel Departman Listesi
  • Personel Şirket Listesi
  • Personel Kan Gruplarına Göre Listeleme
  • Personel Yemek Listesi

Personel Yemek Hak Ediş Listesi

  • Personel Durum Listesi
  • Personel Giriş Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir