Ücretsiz Türkçe TageM Teknoloji 463
07.2013 01.2014

icsarabul indirVatandaşlık bilgileri,emeklilik,fatura ve borç sorma servisleri,banka işlemleri,yaşam bölümü eklendi. Sanat bölümünde; Sinema,Fotoğraf,Müzik,SanalDergiler eklenmiştir. Web sitesine ait tüm web adreslerini kaydedebileceğiniz özellik eklenmiştir. Sizlerden gelen istekler dahilinde eklenen birçok yeni özellikler bulunmaktadır.

Sağlık bölümünde Kan Grubuna göre kan vermek isteyenlerden Seyahat grubunda uçak tarifeleri, tren tarifeleri ve daha neler neler..Otomatik olarak güncelleyebileceğiniz özellikle en yeni ve güncel ICSarabul versiyonu artık siz uğraşmadan elinizde olacak. Tüm illerine ait telefon ve kablo tv online fatura sorgulama özellikleri eklendi.(Daha önce sadece İzmir için geçerliydi). Aradığınız ile ait sorgulama bulamıyorsanız ve istiyorsanız.Bize email atabilirsiniz. Bir sonraki versiyona ekleyebiliriz. Diyanetten dünya ve Türkiye için Namaz takvimi eklendi.Ücretsiz email servislerinin adresleri eklendi.ICSarabul , Bu versiyonuyla Vergi Numaranız, T.C. Kimlik Numaranız, Trafik Ceza Puanınızı, Taşıtlar vergi dairesi bilgilerini öğrenebileceğiniz özellikler eklendi.

Yükleme sürelerini takip edebileceğiniz görsellikler eklendi.İsim ve soyad bilgilerine göre 118 de kaydı olan kişiye ait telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Günlük hayatta çokça kullandığınız noktaları aslında tek bir yere topladık sizin için. Ingilizce-Turkce Sozluk, Turkce-Ingilizce Sozluk arama motorlarından araştırmalar, Turkcellin sms servisi, Turkcellin borç ödeme hizmetler servisi ve internet browseri olarak da kullanabileceğinize inandığımız önemli adresleri bir araya toplayıp sizlere kolaylık olması için bu programı sizlere hediye ediyoruz. Daha önceki versiyon hakkında yapılan öneriler eklenmiştir. Yeni versiyon için sizlerden gelen öneriler ön planda tutulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir