Ücretsiz Türkçe Google Inc 24,11 MB 94
20.07.2015 01.04.2022

E-posta gelen kutunuz, iş ve kişisel hayatınızı kolaylaştırması düzene sokması gerekmektedir. Ancak, önemli iletilerin önemsiz olanların arasında gözden kaybolması bu rahatlığın strese dönüşmesine sebep olabilir. Gmail ekibi tarafından geliştirilen Inbox, her şeyi düzenler ve önemli konulara yoğunlaştırır.

Gmail-inbox-Yeni-Fonksiyonlar

1) Önemli kısımlar : En önemli bilgileri iletiyi açmadan bile görebilirsiniz. Hemen önden uçuşlarınız için check-in yapın, alışverişlerinize ilişkin gönderim bilgilerine bakın ve arkadaşlarınızın gönderdikleri fotoğraflara bakın.

2) Gruplar : Birbiriyle aynı iletiler bir arada gruplandırılır. Böylece, hepsiyle tek seferde ilgilenebilirsiniz. Ayrıca tek bir hızlıca kaydırma hareketiyle bu iletileri ortadan kaldırabilirsiniz.

3) Hatırlatıcılar : Postadan çok daha fazlası. Gelen kutunuzun daha sonra ilgilenmeniz gereken her şeyi içermesi için Hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz.

4) Ertele : E-postaları ve Hatırlatıcıları, onlarla ilgilenmeye hazır olduğunuzda görüntülenecek şekilde erteleyin: bir sonraki hafta, eve ulaştığınızda veya siz ne zaman isterseniz.

5) Arama : Inbox, iletilerde ayrıntılı araştırma yapmanıza gerek kalmadan, yaklaşan uçuşunuzdan bir arkadaşınızın adresine kadar, tam olarak aradığınız şeyi bulmanıza yardımcı olur.

6) Gmail ile çalışır : Inbox, Gmail ekibi tarafından geliştirilmiştir. Dolayısıyla, Gmail’in güvenilirliği ve spam koruma özelliği ile birlikte tüm Gmail iletileriniz buradadır. İletilerinizin hepsi hâlâ Gmail’de durur ve her zaman orada durmaya devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir