Ücretsiz İngilizce INKHUNTER 103 MB 257
24.06.2022 24.06.2022

INKHUNTER, Vücudunuza yaptıracağınız dövme modelinin nasıl görüneceğini gösteren bir uygulamadır.

Uygulamanın kullanımı hem dövmecilerin işini kolaylaştırıyor hem de vücuduna dövme yaptırmak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor.

Dövmenin nasıl görüneceğini merak ediyorsanız ve bu konuda karar veremiyorsanız INKHUNTER uygulaması işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Google Play Store’da 5 milyon defa indirilen uygulama 4.6 yıldız alarak kullanıcılar tarafından oldukça sevilmiş durumda. Apple Store de 4.8 puan almış ve yorumlara bakılırsa oldukça beğenilmiş görünüyor.

inkhunter

INKHUNTER nasıl kullanılır?

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Uygulamanın oldukça geniş bir kategorize edilmiş Dövme arşivi bulunuyor. Dövmeler tek renk ve renkli olarak düzenlenmiş. Uygulama içerisinden bir Dövme şekli seçin ve ileri butonuna tıklayın. Bu aşamadan sonra kamera açılacak. Kameranın odak merkezinde 3 adet çizgi göreceksiniz. Bu çizgiler Dövmelerin konumlandırılacağı yeri gösteriyor. Aynı şekilde bir kalem yardımı ile dövmeyi vücudunuzda nereye yaptırmak istiyorsanız kamerada yer alan 3 çizginin aynısını vücudunuza çizin. Daha sonra kamerada yer alan 3 çizgi ile vücudunuza çizdiğiniz 3 çizgiyi üst üste getirin. İlk başta belirlediğiniz Dövme şeklinin vücudunuza işlenmiş gibi belirdiğini göreceksiniz.

Dilerseniz INKHUNTER ile kendi dövmelerinizi tasarlayabilir yada binlerce arşivden birini seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir