Deneme Sürümü İngilizce Jcadcam.com 71.5 MB 1.704
07.2013 03.2016

JewelCAD indirJewelCAD 3 Boyutludur. JewelCAD sizi alışılmış 2 boyutlu çizimlerin belirsizliğinden kurtarır; JewelCAD istenilen bakış açısından çizimlerinizi izlemenize ve üzerinde değişiklik yapmanıza izin verir.

JewelCAD kolay ve esnekdir. JewelCAD’ in kullanımı ve öğrenimi kolaydır; Artistik ve estetik tasarımlarda yüksek derecede serbestlik sağlayan güçlü form modelleme araçlarına sahiptir; Bütün bu araçlar esnek ve kullanışlıdır; kolayca öğrenilebilir.

Kullanıcı kütaphaneleri… Kuyum sektörü ile ilgili her türlü modelin bir çok örneğini bulabileceğiniz geniş bir kütüphaneye sahiptir. Hazır kütüphaneler, montaj ve mücevher kalıplarından oluşan basit bölümler ile kullanıcı tarafından oluşturulmuş ve zenginleştirilmiş özgün modeller içerir. Bunları düzeltmek ve düzenlemek ekrandaki görünüm kadar kolaydır.

Kâğıttan ekrana 3 boyutlu çizimleriniz bilgisayarda minimum disk alanı kaplayacak şekilde depolanır ve bilgisayar ekranında olmasına rağmen gerçekmiş gibi görünür.

Üretim için gerçek bilgiler JewelCAD 3 boyutlu çizimlerinizin ağırlıklarını her ayar altın gümüş ve titanyum için hesaplar. Hızlı Prototipleme ve CNC için hazır … JewelCAD 3 boyutlu dataları otomatik şekilde hızlı prototipleme için hazırlar; Solidscape T66 Benchtop, JewelCAD Kuyum programında çizilmiş modeller için kullanılan hızlı prototipleme makinesidir; JewelCAD CNC makineleri üretimi için geleneksel kesme araçları da oluşturabilir .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir