Demo Türkçe ITRACODE 2.140
10.2013 10.2013

Kartvizit Tasarım Programını ile tümihtiyaçlarınız için Kartvizit hazırlayabilirsiniz. Profesyonel olmanıza gerekyok, yüksek kalitede ve profesyonel Kartvizit tasarlamak için ihtiyacınız olanher şeyi bu uygulamada bulabilirsiniz.

Kartvizit Tasarım Programını kullanarak yüzlerce hazır Kartvizitdenistediğinizi düzenleyebilir veya kendi Kartvizitlerinizi oluşturabilirsiniz. Levhalar, küreler, bayraklar, spor içerikli ifadeler, özel kullanımlariçin özgü ifadeler, kullanacağınız harfler için değişik yazı tipleri,ışıklandırma efektleri ve isteğinizi karşılayabilecek birçok özellikbulunmaktadır.

Programın kolay ara yüzü sayesinden aradığınız Kartviziti kolaycaoluşturabilirsiniz. Program Türkçe’dir.

Kendi kartvizitinizi menüdeki araçları kullanarak kısa sürede oluşturabilirsiniz.Ayrıca ana menüde seçtiğiniz kartvizitleri yine bu araçlarıkullanarak düzenleyebilir, onlarca yazı karakterinden birini kullanarakistediğiniz yazıyı yazabilir, oluşturduğunuz kartvizitleri JPEG, TIFF, PNG, WMF,BMP ve PDF formatlarında kaydedebilirsiniz.

Kartvizit Tasarım Programı; Kartvizit tasarımları ile uğraşanlar için çokbüyük bir kolaylık sağlıyor. 

Kendinize göre yeni Kartvizitler yapabilirsiniz. Eğer ben kendim sıfırdanyaparım derseniz yeni sayfa açıp programın sağladığı birçok kolaylık sayesinde Kartvizitlerinizioluşturabilirsiniz.

Kartvizit Tasarım Programı tüm kullanıcıların profesyonel Kartvizitleryapmasını sağlayacak bir yazılımdır.

Bir kaç dakika içerisinde inanılmaz grafikler, Kartvizitler hazırlayabileceksiniz.

Döndürme, ölçekleme gibi işlemler için güçlü grafik motoru

Gölge, Şeffaflık, Parlaklık, Blur, Gradient, vb gibi nesne ve metindüzenleme, özel efektler gibi bir çok özellik içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir