Ücretsiz Türkçe MAGIX A.G. 164 MB 488
10.2013 01.2021

MAGIX MP3 deluxe MX – Harika özellikleri ile güçlü bir MP3 yazılımı.

MAGIX MP3 deluxe MX, müzik albümleriniz için biçilmiş kaftandır! Başka hiçbir programın sunamayacağı genişlikteki fonksiyonları ve çeşitliliği keşfedin! İster yeni parçalar bulun, isterseniz de  tüm CD arşivinizin tadını MP3 çalarlarınızda ya da bilgisayarınızda çıkarın.

Süper hızlı arama özelliği ve filtrelere seçeneği ile tam olarak aradığınızı bulacaksınız! Müziklerinizi, soundlarına göre düzenleyin, iz (track), albüm ve sanatçı adlarını bulun, tek tık ile parçalarınızın eksik bilgilerini tamamlayın ya da otomatik çalma listeleri oluşturun.

Her an yeni müzikler keşfedin!

MAGIX MP3 deluxe MX en yeni müzik deneyimleri için en uygun özellikleri sunar: Sound temelli müzik önerisi, dinamik çalma listeleri, diğer MAGIX cihazlarına ya da taşınabilir cihazlara doğrudan ve kolay aktarma seçenekleri. 3D müzik evrenini de unutmayalım!

Şu ana kadar ki en iyi MP3 deluxe!

 – YENİ! Kullanışlı program kılavuzları: Açıklamaları takip ederek kolay kullanım.

– YENİ! Ek filtreler: Dikey arama seçeneği ile kolay müzik bulma

– YENİ! Mufin görünümü: Harika Galaxy görünümü ile müziklerinizi yeniden keşfedin

– GÜNCELLEME! Çift parça bulma: Gereksiz dosya kopyalarını daha efektif olarak bulma ve silme

– GÜNCELLEME! Track bilgisi: Dosya adından düzenleme ve oluşturma

– GÜNCELLEME! Müziklerinizden 0 tad alabilmeniz için

MX = Media-X-change – Sınırsız multimedya dünyası.

MX; Media-X-change için kullanılan bir kısaltmadır.  Diğer MAGIX programları, çevrimiçi servisleri ve mobil cihazları arasında hızlı transfer seçenekleri. MAGIX MP3 deluxe MX ile düzenlenmiş dosyları kolaylıkla diğer programlara transfer edin ya da doğrudan MAGIX Çevrimiçi Albüm’e aktararak sosyal dünyaya entegre edin ve sevdikleriniz ile paylaşın.  Diğer MAGIX programları, çevrimiçi servisleri ve mobil cihazları arasında hızlı transfer seçenekleri. MAGIX MP3 deluxe MX ile düzenlenmiş dosyaları kolaylıkla diğer programlara transfer edin ya da doğrudan MAGIX Çevrimiçi Albüm’e aktararak sosyal dünyaya entegre edin ve sevdikleriniz ile paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir