Ücretsiz Türkçe MAGIX A.G. 324 MB 143
09.10.2013 01.04.2022

MAGIX Video deluxe MX Komple Film Paketi Video Kameranız ile çektiğiniz görüntüleri harika filmlere ya da kliplere dönüştürün: Bunun için MAGIX Video Deluxe MX Plus içerisindeki özel efektleri, uygun arka plan müziklerini ve etkilşimli menüleri kullanın.

Özelliklerden bir demet: – Videolarınızı rahatça kesin: İster tam otomatik, ister adım adım kendi başınıza.

– Etkileyici efektler: Special-FX, fimlerde kullanılmaya hazır geçişler ve şablonlar

– Tam HD Desteği: HDV ve AVCHD Kameralar için

– Kapsamlı Ses Düzenleme: İsterseniz tam otmatik olarak

– Profesyonel Menü Düzenlemeleri: DVD ve Blu-ray Disc’ler için Disc

-Authoring desteği

– İster TV’de, isterseniz de mobil cihazlarda ya da çevrimiçi olarak dilediğiniz yerde sunum imkânı YENİ! Ortalama 3 kat daha hızlı Saf Performans

Daha da geliştirilmiş MAGIX Hybrid Video Moturu yardımıyla Video Deluxe MX ekran kartınızın ve işlemcinizin performanslarını birleştirir. Bu sayede hem optimal sonucu elde edersiniz, hem de AMD ve NVIDIA vizyon ekran kartları teknolojileri olan CUDA ve OpenCL gibi formatlarda sorun yaşamazsınız. Sonuç olarak ise AVCHD materyallerinin dışarı aktarımlarında % 350’ye varan oranlarda hız artışı yaşarsınız.

YENİ! Daha kısa yükleme süreleri Daha Konforlu: Program performansındaki sayısız geliştirme sayesinde MAGIX Video Deluxe MX Plus sadece daha hızlı çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda program başlangıçlarındaki ve dosya yüklemelerindeki bekleme sürelerini de önemli ölçüde düşürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir