Ücretsiz Türkçe versa-ai.com 63 MB 1150
23.01.2021 01.04.2022

Makaron ile instagram ve diğer platformlar için harika görseller hazırlayabilirsiniz.

Ücretsiz ve kullanımı kolay resim düzenleme uygulamasıdır. Makaron fotoğraf üzerinde ki kişiyi otomatik olarak tanır bu yüzden kişi ve arka planı ayrı ayrı düzenleme imkanı sunar. Bir bütün olarak fotoğraf düzenlemek yerine özel olarak fotoğrafı işleyebilirsiniz.

Sil ev otomatik düzenleme seçeneği ile istemediğiniz bir nesneyi kolay bir şekilde silebilirsiniz. Ayrıca bunun için başka uygulamalar kullanmak zorunda değilsiniz.

Görüntü arka planını kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Müzik ekleyebilirsiniz. Çıkartmalar oluşturabilirsiniz ve fotoğrafa hareket ekleyebilirsiniz.

Arka plan değişikliği sonrası yeni nesne ekleyebilirsiniz. Bu yeni bir kişi de olabilir. Eklenen nesne veya kişi arka planla tam adapte olur. Pozlama ve karıştırıcı özelliği ile sonradan montaj yapıldığına dair bir iz kalmaz.

Makaron, düzenli olarak güncellenen düzinelerce yeni filtre ve efekt özelliğine sahiptir. Mevcut filtreleri kullanarak farklı üç boyutlu perspektifler kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Tüm fotoğraflarınızın kalitesini artırmak için Bulanıklaştırma aracını kullana bilirsiniz. İzlenimcilik, Dışavurumculuk, Kübizm’i tam anlamı ile bu uygulama ile gerçekleştirebilir siniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir