Ücretsiz Türkçe MEmu 350 MB 519
01.2021 01.2021

MEmu Play ile Bilgisayarınıza Android kurarak Bilgisayarınızda Android oyunları oynayabilirsiniz.

Android emülatör programı olan MEmu Play’ı normal bir program kurar gibi Bilgisayarınıza kurarak Google Play dan oyun ve uygulama indirerek oynayabilir, uygulamaları kullanabilirsiniz.

Kolay ve anlaşılır ayarları ile normalde dokunmatik ekranda yapılan bütün tıklama işlemleri MEmu Play ile de yapılabilmektedir. Örneğin oyun oynarken dokunma noktalarına istediğiniz klavye tuşunu atayarak sanki telefonda oyun oynuyormuş gibi kolay bir şekilde kontrol sağlayabilirsiniz.

MEmu Play ister Telefon boyutunda kullanın isterseniz tablet boyutunda oynayın. İsterseniz tam ekran yapabilirsiniz ve kendinize göre boyutlandırabilirsiniz.

Normal telefonunuza hangi uygulamayı yükleyip kullanabiliyorsanız MEmu Play’a da istediğiniz uygulamayı yükleyip kullanabilirsiniz.

Örneğin EBA uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Twitter, Instagram gibi dilediğiniz uygulamaları da indirip kullanabilirsiniz.

MEmu Play’ın size sunduğu Android sürümünü kullanmak istemiyorsanız dilediğiniz Android sürümünü indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

İstediğiniz bir Android sürümünü kurarken ister rootlu ister rootsuz kurulum yapabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz uygulamayı güvenlik sorunu yaşamadan ve Google Play mağazasına bağlı kalmadan kullanabilirsiniz.

İstediğiniz kadar IMEI değişikliği yapabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınır yok. Telefon numarası seçer gibi IMEI numarası seçebilirsiniz. Dilerseniz IMEI no seçmeden de kullanabilirsiniz.

Aldığınız sanal bir telefon numarasını tanımlayabilirsiniz. Telefo numarası isteyen işlemlerde kendi numaranızı kullanmak istemiyorsanız Online satın alabileceğiniz bir sanal numarayı MEmu Play’a tanımlayabilirsiniz.

Android işletim sistemini çalıştırmakta oldukça başarılı olan MEmu Play Dünya genelinde 100 M kişi tarafından tercih ediliyor. Normal bir Android telefon kullanır gibi MEmu Play de size aynı kolaylığı sağlıyor.

Zorunlu olmamakla birlikte MEmu Play programının seri bir şekilde çalışmasını ve hızlı olmasını istiyorsanız Bilgisayarınızın BIOS Ayarlarından Sanallaştırmayı (VT) seçeneğini aktif etmeniz gerekir. Konu ile ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca farklı kaynaklardan da Sanallaştırmayı (VT) nasıl açılacağını öğrenebilirsiniz. İşlem zor ve karmaşık değil. VT’nin açılımı Virtualization Technology demektir. Bilgisayarınızın Ana kartının markasına göre bu kelimeleri kullanarak araştırma yapabilirsiniz.

MEmu Play özellikle Android oyun severlerin ve YouTube gibi platformlarda oyun videosu çekenlerin vazgeçemediği oldukça esnek ve kullanışlı bir programdır. MEmu Play ile Bilgisayarınızda Android oyunları oynarken kolay bir şekilde çekim yapıp video platformlarında yayınlayabilirsiniz.

MEmu Play benzer özelliklere sahip Bluestacks a göre daha stabil olduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir