Ücretsiz ingilizce ShareChat 61 MB 193
13.02.2021 01.04.2022

Moj – Kısa Video Uygulaması

Moj, Hindistan’ın kendi kısa video uygulamasıdır. Uygulama ile yeteneklerinizi Dünya ile paylaşabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden insanlar ile etkileşim kurabilir, ilginç insanlarla tanışmak için ve ilginç kısa videolar izlemek için Moj uygulamasını kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda şehrinizdeki veya yakınınızdaki gençlerle arkadaşlık kurabilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Milyonlarca kişinin hazırlamış olduğu videoları izleyebilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Başkalarının videolarından ilham alarak kendi videolarınızı hazırlayabilirsiniz. Video eşliğinde ister kendi sesinizi ister hazırlanmış olan sesleri kullanabilirsiniz. Dilerseniz meşhur bir müzikten alıntı yaparak müzik eşliğinde hareketli videolar hazırlayabilirsiniz.

Dans, Komedi, Vlog, Yiyecek, Spor, Kendin Yap, Hayvanlar ve bunların arasındaki her şeye dair videolar hazırlayabilirsiniz.

Moj uygulamasındaki beslemeye göz atın, en sevdiğiniz videoları arayın, yaratıcı olun ve arkadaşlarınız ve ailenizle Anında paylaşarak popülitenizi arttırın.

Moj’da tek bir tıklamayla profil oluşturabilir, videolar yükleyebilir ve başkaları tarafından hazırlanan içerikleri izleyebilirsiniz.

Moj uygulamasında selfieleriniz için bir dizi özel efekt, binlerce çıkartma ve sihirli ifadelerden istediğinizi kullanabilirsiniz.

Son teknoloji Magic filtreleri, müziğin ritmiyle tam senkronize özel efektlerle özel Müzik Videoları uygulama içerisinde kullanmanız için sizi bekliyor olacaktır.

Moj, video düzenleme, yavaş çekim, tam özellikli kamera filtreleri, düzenleme ve daha pek çok özelliğe kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu özellikle çektiğiniz videolar daha da özel bir hale gelecektir.

Moj Uygulaması Hintçe, Telugu, Marathi, Gujarati, Punjabi, Malayalam, Bengalce, Tamil, Kannada, Odia, Bhojpuri, Assamca, Rajasthani, Haryanvi ve Urduca dillerini desteklemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir