Ücretsiz Türkçe ATi Studios 121 MB 90
10.2021 10.2021

Mondly – Ücretsiz Dil Öğrenin uygulaması Web, Android, Apple ve Huawei işletim sistemlerini destekleyen Yabancı dil öğrenme platformudur.

Dil öğrenme uygulamaları içerisinde en çok bilenen uygulamalardan biridir.

Uygulama sayesinde İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Amerikan İngilizcesi, Norveççe, İsveççe, Korece, Çince, Arapça, Tayca, Macarca, Yunanca, Romence, Hintçe, İbranice, Lehçe, Bulgarca, Romanca, Flemenkçe, Afrikanca, Endonezyaca, Fince, Danimarkaca, Çekçe, Hırvatça, Ukraynaca, Vietnamca, Persçe (Farsça), Japonca ve Türkçe dillerini öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit bir şekilde kullanıcısını sıkmayacak bir şekilde hazırlanmış.

Karşınıza çıkan kelimeleri ve cümleleri hem yazılış şeklini hem de telaffuz şeklini görebiliyorsunuz. Sesli bir şekilde kelimeleri dinleyebiliyorsunuz.

Temel kelimelerden oluşturulmuş temel cümleleri öğrenerek ilerleme sağlıyorsunuz.

Her çalışma sonrasında öğrenmiş olduğunuz kelime ve cümlelerden kısa bir sınav olarak ilerleme seviyenizi görebiliyorsunuz. Sınav sonucuna göre uygulama kendi algoritması sayesinde ilerleme durumunuzu analiz ederek sonraki seviyelerde ona göre karşınıza yeni kelime ve cümleler çıkartıyor.

Örneğin öğrenemediğiniz bir kelimeyi sürekli hata yaparsanız o kelimeyi ilerleyen eğitim seviyelerinde de cümle içerisinde karşınıza çıkartarak size öğretme yönünde zorluyor.

Mondly – Ücretsiz Dil Öğrenin Ücretsiz midir?

Mondly uygulamasını günlük belirli bir süre ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Süre sonunda ücretli abonelik istemektedir. Günlük ücretsiz süresi bile temel seviyede yabancı dilde ilerlemenizi sağlayacak yeterliliktedir.

Uygulama sınavlarında bazı sorulara sesli bir şekilde cevap vermek zorundasınız. Bu yönden de öğrenen kişinin kelimeleri doğru bir şekilde telaffuz etmesini sağlamaktadır.

Mondly – Ücretsiz Dil Öğrenin uygulamasını ayrıcalıklı kılan özelliklerden biride Artırılmış Gerçeklik (AR) özelliğidir.

Gerçekçi bir şekilde sanal görünümlü bir sınıf ve öğretmen eşliğinde dil öğrenmenizi kolaylaştıra bilirsiniz.

Kelimelere dokunarak kelimenin anlamı ve fiil çekimleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen yabancı dillere ait 5000 kelime ve ifadeyi öğrenerek kelime haznenizi geliştirebilirsiniz.

Uygulamanın akıllı raporlama özelliği sayesinde kendinizin gelişim sürecini grafikler halinde görebilir, takip edebilirsiniz.

Dersler ve sınavlar kısa olarak hazırlandığı için kullanıcıyı sıkmaz ve yormaz.

Ders ve sınav içerisinde verilen kelimeler günlük toplum hayatında kullanılan temel kelimelerden oluşmaktadır.

Uygulama seslendirmesi net bir şekilde hazırlandığı için telaffuzu net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir