Ücretsiz Türkçe MyHeritage 138 MB 960
03.2021 03.2021

MyHeritage – Fotoğraf Canlandırma uygulamasıdır.

2003 yılında İsrailli bir firma olan MyHeritage soy bilim platformudur. MyHeritage sitesine kullanıcılar kendi aile bilgilerini girerek soy ağacı oluşturabilir. Kişilerin kendi yüklediği belgelerden ve bilgilerden, arşivlerden de yararlanarak soy kütüklerini şekillendirmektedir.

2016’da MyHeritage DNA adında genetik test hizmeti başlattı. Böylelikle DNA haritaları oluşturarak kullanıma sundu.

Eskiden beri var olan MyHeritage son günlerde adını hızlı bir şekilde Deep Nostalgia (Fotoğraf canlandırma) servisi ile adını duyurdu.

MyHeritage, deepfake teknolojisi kullanarak fotoğrafınızı canlandıran bir uygulamayı hizmete sundu. Deep Nostalgia, deepfake yapay zeka teknolojisinden yararlanarak kaş, göz ve ağzı seçerek fotoğrafa canlılık kazandırıyor. Kısa bir hareketlilik sağlıyor. Kendi veri tabanında yer alan videoların hareketlerini kullanarak eski fotoğraflara uyarlıyor ve canlılık kazandırıyor.

Hayatını kaybetmiş yakınlarınızın fotoğraflarını yükleyerek onlara canlılık kazandırabilirsiniz. MyHeritage’nin ayrıca fotoğraf netleştirme servisi de bulunuyor. Eski fotoğrafları önce netleştirebilir sonrada canlılık kazandırabilirsiniz.

Fotoğraflara canlılık kazandırma kimileri için büyülü kimileri için ürkütücü bulunuyor.

MyHeritage hangi platformlar için kullanılabilir?

MyHeritage servisini Web, Android ve iOS platformları için kullanabilirsiniz.

Uygulama o kadar ilgi görmüş durumda ki şu an üye kaydı olmak ve ya MyHeritage servisini kullanmak mümkün değil. Kısa sürede bu sorunun aşılacağına inanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir