Ücretsiz Türkçe MEB 68 MB + 375
06.09.2017 01.04.2022

Milli Eğitim Bakanlığının desteklemiş olduğu ve 2017 yılından itibaren Kamu Kurum ve Kuruluşlarında kullanılması zorunlu olan F Klavye ile ilgili gerekli materyaller yine Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu Web Sitesinde kullanıma sunuldu.

Sizde kendinizi F Klavye konusunda geliştirmek ve eğitim almak istiyorsanız Eğitim videosunu izleyebilirsiniz.

F Klavye Türkiyenin Klavyesi olarak kabul ediliyor. Buna göre F Klavye konusunda ilk araştırma daktilo öğretmeni “İhsan Sıtkı Yener” tarafından yapılmıştır.

F Klavyenin 25 rekor 59 dünya şampiyonluğu bulunmaktadır. On Parmak F Klavye eğitim setine inddir / Hemen indir butonundan ulaşabilirsiniz. Set 26 Video ve teknik bilgiler içeren videolardan oluşmaktadır.

“On Parmak ve F Klavye Eğitim Seti indir” için 2 yanıt

 1. Seçkin KÖSE dedi ki:

  2020 Mayıs ayında yapılan Dünya İnternet Şampiyonası sonrasında Türk Milli Takımımızın Dünya Şampiyonluğu 39’u rekor olmak üzere 100’e ulaşmıştır.
  Türkçe için en uygun klavye F klavyedir. On parmakla bakmadan bilimsel olarak yazmak, çok önemli zaman tasarrufu sağlamaktadır. Kişiyi yazarken, klavyeye değil yazacağı konulara konsantre olmaya sevketmektedir.
  Küçük yaşta on parmakla F klavye öğrenen kişiler, ömür boyu bilgisayar klavyesini süratli kullanmanın avantajından yararlanırlar. On parmakla klavyeyi kullanmasını bilmeyen emsallerine kıyasla fark yaratacaklardır.
  Saygılarımla,
  Seçkin KÖSE
  Birleşmiş Milletlere bağlı
  INTERSTENO Uluslararası Bilgi İşlem ve
  İletişim Federasyonu Türkiye Temsilcisi
  İntersteno Türk Grubu Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir