Deneme Sürümü Türkçe Software602 Inc 296
25.07.2013 01.04.2022

Organizasyonun bir network bilgisayarının kolay PDF dönüştürme programı.

Networke erişen her kullanıcı, print edilebilir her uygulamasından PDF dokümanı elde edebilir.

ISO 19005-1 PDF/A arşiv standardı desteği PDF-A arşiv standardı, bugün yaratılan PDF dosyalarının yıllar sonra bile kullanılabilir olmalarını sağlar.

International Standards Organization uyumlu PDF dosyaları yaratır.

Microsoft Windows Vista ve 64-bit (x64) Hazır Print2PDF; gelecekte olacağı gibi şimdide kullanıma hazırdır.

Windows Vista 64-bit yazıcı sürücü desteği ve Microsoft Office 2007 uyumluluğu ile PDF teknolojisine güvenli yatırım yapacaksınız.

Kolay yazılım dağıtımı Kolaylıkla Windows® 2000, XP, yada 2003 ten yazıcı sürücüsü paylaşımı. Yazıcı sürücüsü terminale bir defa kurulduğunda, ilerdeki bağlantılara gerek yoktur ve tüm değişiklikler çalışma istasyonunda yapılacaktır. Tümüyle terminal kontrolü Organizasyonunuzda kullanıcıların Adobe® PDF dosyalarını nasıl yarattıklarını kontrol edin. Varsayılan ayarları konfigüre edin, tercihlere erişimi gizleyin ve Microsoft® Word ve Internet Explorer uygulamalarının entegrasyonlarının mümkün olup olmadıklarına karar verin. Terminal Servisler ve Citrix® MetaFrame® destekleri Terminal Servisler veya Citrix® MetaFrame® Presentation Server 3.0/ 4.0 üzerinde PDF yaratmayı merkezileştirerek yönetim maliyetinizi azaltın. Lütfen daha fazla bilgi için Citrix MetaFrame Kurulum Kılavuzu nu okuyunuz. Dokümanları toplu dönüştürme Server üzerinde içerilen GUI uygulaması yada komuta-satırı aracıyla dönüşümlerinizi otomatikleştirerek zaman tasarrufu sağlayın ve çoklu ofis dokümanlarınızı dönüştürün. Uygulama entegrasyon destekleri Uygulamanıza kolaylıkla PDF çıktı kapasitesi ekleyin. Print2PDF, dönüşümü otomatikleştirmek için basit konfigüre aracı içerir. Print2PDF’ in uygulamanıza nasıl entegre edildiğini öğrenmek için Geliştirici Kılavuzu ‘ nu okuyun. Tamamen uyumlu Adobe® PDF dosyaları yaratın Print2PDF; ÜCRETSİZ Adobe® Reader® da görülebilen Adobe® PDF uyumlu belgeler yaratır. PDF belgeleriniz sizin istediğiniz biçimde ve geniş alanlı işletim sistemlerinde görülebilecektir. Çoklu dokümanları tek bir PDF olarak birleştirme Çoklu kaynaklardan (web sayfaları, Microsoft® Word) tek bir PDF yaratarak herhangi bir kimsenin ÜCRETSİZ Adobe® Reader yazılımında açarak görebileceği bir doküman yaratır. PDF dokümanlarını e-imza ile imzalama Elektronik dokümanları e-imza (PKCS#12) ile imzalayarak kimliğinizi belirtin ve hukuki geçerlilik sağlayın. Kolaylıkla kendi imzanızı yaratın veya sertifikalı otoritelerden bir tane kullanın. Şifreleme ile güvenli PDF dokümanları Güçlü PDF güvenliği olan 40-bit veya 128-bit RC4 kodlama, özel dokümanların içeriğini koruyacaktır. Bu endüstri onaylı kodlama standardını herhangi bir dokümanı korumak için kullanın. PDF doküman erişimlerini şifrelemeyle yetkilendirin Print2PDF iki seviyeli şifre korumasını destekler. Dokümanın açılmasını korumak için bir şifre konfigüre edilir ve herhangi bir belgenin değiştirlmesine karşın değişik şifre belirlenebilir. İzinler dahilinde kolaylıkla PDF içerik kontrolü PDF doküman izinlerini yazdırma, değiştirme, içerik kopyalama, komutlar ekleme veya değiştirme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir