Ücretsiz İngilizce SecurityXploded 5.1 MB 512
07.2013 01.2021

SpyDLLRemover, bilgisayarınız tarayarak özellikle DLL dosyalarına gizlenmiş rootkit’leri tespit edip temizlemenizi sağlayan ücretsiz bir program.

SpyDllRemover , Sistemdeki Casus Yazılımları ve Gizli Rootkit Dll’leri algılamak için özel bir araçtır olarak ön plana çıkmaktadır.

Gelişmiş tarama özellikleriyle bilgisayarınıza gizlenmiş casus yazılımlara karşı da oldukça etkilidir.

Program dosyası portable versiyonunu da içerir. Böylelikle kuruluma gerek duymadan USB bellek ile herhangi bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Kötü Amaçlı Yazılım Tehditlerinin daha derin analizi için Sezgisel analiz ve “Çevrimiçi Tehdit Doğrulama” kullanır . DLL dosyalarını derinlemesine tarayarak güvenliği sağlamayı hedefler. DLL dosyaları Windows dosyalarının çekirdek yapısı olduğu için bu dosyalara sızan virüsler geri planda çalışarak yüksek riskler oluşturabilmektedirler.

Her anti virüs programı DLL dosyalarını korumayı hedefler ama bu dosyaların taranması sistem kaynaklarını yüksek ölçekte kullandığı için derinlemesine analiz yapamazlar. SpyDLLRemover sadece DLL dosyalarını korumak için geliştirildiğinden derinlemesine analiz yapma imkanı da bulmaktadır.

Yalnızca bilinen tehditleri algılayabilen geleneksel Antivirüs Yazılımlarına kıyasla, bilinen ve Bilinmeyen Tehditleri ortadan kaldırmak için genel bir araç haline getirir.

Taşınabilir bir yazılımdır ve Windows XP’den Windows 10’a kadar çok çeşitli platformlarda çalışır.

Gelişmiş Casus Yazılım Tarayıcı

Gizli Rootkit Algılama ve Kaldırma

Benzersiz ‘Gelişmiş DLL Çıkarma

Gelişmiş Otomatik Analiz

Renk Bazlı Gösterim

Çevrimiçi Tehdit Doğrulaması

‘DLL Tracer’ Özelliği

Cooler GUI Arayüzü

başlıca gelişmiş özellikleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir