Ücretsiz İngilizce Mark Russinovich 38 MB 458
10.2013 03.2021

Sysinternals Suite, gelişmiş sistem araçlarını ve teknik bilgilerini barındırmak için oluşturulan paket programdır.

Windows tarafından satın alınan Sysinternals firmasının herkesçe bilinen ücretsiz ve faydalı araçlarının toplanmasından oluşan bir paket programı hazırlanarak kullanıma sunuldu.

Sysinternals, ister bir BT Uzmanı ister bir geliştirici olun, Windows sistemlerinizi ve uygulamalarınızı yönetmenize, sorun gidermenize ve teşhis etmenize yardımcı olacak paket bir programdır.

Sysinternals Live programı, Sysinternals araçlarını aramadan ve manuel olarak indirmeden doğrudan Web’den çalıştırmanızı sağlayan bir hizmet paketidir.

İçerdiği Araçlar:
AccessChk,

AccessEnum,

AdExplorer,

AdRestore,

Autologon,

Autoruns,

BgInfo,

CacheSet,

ClockRes,

Contig,

Ctrl2Cap,

DebugView

ve DiskExt, DiskMon, DiskView, Disk Usage (DU), EFSDump, FileMon, Handle, Hex2dec, Junction, LDMDump, ListDLLs, LiveKd, LoadOrder, LogonSessions, NewSid, NTFSInfo, PageDefrag, PendMoves, PortMon, ProcessExplorer, Process Monitor, ProcFeatures, PsExec, PsFile, PsGetSid, PsInfo, PsKill, PsList, PsLoggedOn, PsLogList, PsPasswd, PsService, PsShutdown, PsSuspend, RegDelNull, RegJump, RegMon, RootkitRevealer, SDelete, ShareEnum, SigCheck, Streams, Strings, Sync, TCPView, VolumeID, WhoIs, WinObj, ZoomIt paket içerisinde yer alan program ve araçlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir