Ücretsiz Türkçe musical.ly 88 MB 165
25.10.2018 01.04.2022

Dünya genelinde büyük kullanıcı kitlesine ulaşan bir video topluluğudur TikTok – musical.ly.

Çekmiş olduğunuz kısa videolara ses efektleri vererek paylaşabiliyorsunuz. TikTok  uygulaması içerisinde başka kullanıcıların paylaştığı videolara yorum yapıp izleyebiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde bütünleşik olarak Düzenleme araçları; video klipleri kolayca kırpmanızı, kesmenizi, birleştirmenizi ve kopyalamanızı sağlıyor.

Çeşitli efektler uygulayarak içeriklerinizi daha da eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde canlı yayınlar düzenleyerek takipçilerinizle sohbet edebiliyorsunuz.

Dilerseniz canlı yayınınıza konuk kabul edebiliyorsunuz ve yarışmalar düzenleyebiliyorsunuz. Canlı yayında beğenilmeniz durumunda izleyiciler size çeşitli hediyeler sunabiliyor ve buda sizi içerik üretme konusunda motive ediyor. Böylelikle canlı yayınlar daha eğeleneli hale gelebiliyor.

Yukarı kaydırarak bir sonraki içeriklere ulaşabiliyorsunuz. TikTok yapay zekası sayesinde hangi alanda video izliyorsanız bir sonraki içerik te ona göre gelmektedir. Eğer tamamını izlemeden başka bir video içeriğine geçerseniz bir sonraki videonu izlemeden geçtiğiniz video ile alakalı olmuyor.

Ayrıca video esnasında çalan müziğin adını ekranın sol alt kısmında görebiliyorsunuz. Müziğin orijinal mi yoksa düzenlenmiş hali mi görme imkanınız oluyor. Çalan müziğin üzerine tıklamanız durumunda aynı müzik ile hazırlanmış diğer videoların listesine ulaşabiliyorsunuz.

Günlük hayatınızda yada karşılaştığınız olaylarda hızlı bir şekilde çekim yaparak ve düzenleyerek yayınlayabiliyorsunuz. İçeriklerde etiketin önemli olduğunu unutmayın. Konu ile ilgili etiketleri ekleyerek içeriklerinize diğer TikTok kullanıcılarının kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Geniş bir düzenleme ve özelleştirme sunan TikTok ile isterseniz gizlilik ayarlarından videonun indirilebilir yada indirilemez olmasını sağlayabilirsiniz.

Profiliniz hakkında oldukça özelleştirilmiş bir şekilde gizlilik ayarlarını yapabilirsiniz.

Sadece eğlence değil isterseniz ilgi alanınıza göre bir profil oluşturarak aynı konulara ilgi duyan kullanıcılara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İster bir spor fanatiği, ister bir evcil hayvan meraklısı olun ilgi alanınıza göre videolar hazırlayın ve paylaşın. Komedi, Oyun, Kendin Yap, Yiyecek, Spor, Memler ve Evcil Hayvanlardan tutunda hemen hemen her alanda oluşturulan videoları kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. İzleme esnasında dilerseniz videoları durdurabilir tekrar devam ettirebilirsiniz.

TikTok uygulaması bir çok telefonda kasmadan rahatlıkla çalışabiliyor.

Ülkemizde de oldukça sevilen uygulama da yerli olarak binlerce içerik bulunmakta.

Side uygulamayı yükleyerek eğlenceli vakit geçirebilir canlı yayınlar düzenleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir