Ücretsiz Türkçe TOGG 200 MB 615
20.01.2023 19.04.2023

Akıllı sistemleri bir araya toplayan Togg’un mobil uygulaması Trumore yayınlandı.

Bir TOGG otomobil kullanıcısı olmasanız bile TOGG Trumore uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde bir çok servis yer alıyor.

Uygulama içerisinde bulunduğunuz konuma göre hizmetler, NFT’ler, FinTek çözümleri yapay zeka teknolojileri yer alacak.

Uygulamadaki özellikler Trumore, Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more içerikleri bulunacak.

Trumore

Earn.more

Kullanıcıların kullandıkça kazanacağı servisi tanımlıyor. Ödeme ve ödüllendirme servisleri bu kategoride yer alacak. Kullanıcılar bu servisi kullandıkça farklı ödüller kazanacak. Earn.more servisleri kapsamındaki e-cüzdan ile araç içi ödeme, mobil ödeme, dijital varlık cüzdanı oluşturabileceksiniz.

Go.more

Kullanıcılarına kişiselleştirilmiş rotalar önerecek. Mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon işlemleri gibi hizmetler bu menü üzerinden gerçekleştirilecek. Yol hesaplama, karbon salınımı ve fosil yakıtlara göre yapılan yol da doğaya salınan karbon kıyaslaması yapılabilecek. Örneğin İstanbul’dan Ankara’ya yapılacak bir yolculukta Fosil yakıtlı bir otomobil ile TOGG’un kıyaslaması yapılacak.

Play.more

Eğlence odaklı bir seçenek olarak karşımıza çıkacak. Araç içi ve mobil oyun uygulamaları, akıllı sağlık uygulamaları bu seçenek içerisinde yer alacak.

Scale.more

Ava Labs, Trendyol, Hopi, Plug and Play, THY, Shell, Paycell, Metaco, Migros, ETIYA, SMART IX, BlindLook ve Qualcomm ile yapılan işbirliği çerçevesinde bu seçenek ortaya çıktı. Scale.more daha çok çalışanlara yönelik bir servis olarak hazırlandı.

Trumore uygulaması ile TOGG ön siparişi verilebilecek.

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Mobilite deneyimini yeniden tanımlayarak, kullanıcılara günlük yaşamlarını kolaylaştırıp keyifli hale getirecek akıllı yaşam çözümleri geliştiriyoruz. Bu çözümlerimizi Trumore dijital platformumuz üzerinden kullanıcılarla buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Platformumuzu oluşturan Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıklarında mobilite ekosisteminin sunduğu tüm fırsatları biz de kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Veriyi işleyip yapay zekâ ile geliştirebilen platformumuz daha çok kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve sürekli gelişen bir dünya demek. Uygulamamız ile kullanıcılara kesintisiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Hedefimize giden yolda şubat ayında da ön siparişleri açıp, ilk çeyrek sonunda ilk akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz. Trumore platformu üzerinden de Togg akıllı cihazına ön sipariş verme hakkı olacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir