Ücretsiz İngilizce TrustPort 318 MB
08.10.2013 01.04.2022

TrustPort Antivirus, Bilgisayarınızın ve verilerinizin çevrimiçi tehditlere karşı etkili bir şekilde korunmasını sağlar.

Virüslerin ve casus yazılımların tespitini sağlayarak karantinaya veya silmeye yönelik eylemler hakkında size seçenek sunar. Silme veya karantina seçeneğini virüsün bulaştığı dosyanın kritik seviyesine göre belirler. Çok önemli ve sistem için riske atılmayacak bir dosya ise karantina seçeneğini size sunar.

Bilgisayar korsanlarının bilgisayarınıza girme girişimlerinin durdurulması konusunda oldukça başarılıdır.

E-postalardan web sitelerinin, uygulamaların ve dosyaların kontrolünü sağlayarak giden ve gelen dosya paketlerini analiz eder. Bu işlemi yaparken log tutmaz. Böylelikle veri gizliliği siz ve karşı taraf arasında sağlanmış olur.

Kötü amaçlı yazılımlara, çevrimiçi tehditlere ve verilerin kötüye kullanımına karşı maksimum korumayı amaçlar. Bilgisayarınızı minimum seviyede sürekli olarak tarayarak güvenliği üst seviyeye çıkartır. Sistem kaynaklarını dengeli bir şekilde kullanır. Sisteminizi yormaz.

Çocuklarınızın internet faaliyetlerinin kontrol edebileceğiniz bir modülü içerisinde tümleşik olarak bulundurur.

Henüz tanımlanmamış virüsleri tespit eden sezgisel analiz ederek şüpheli dosyalara karşı sizi uyarır. Sezgisel tarama sayesinde kendi arşivinde ki dosya yapısı ile karşılaştırarak virüs gibi anlamsız verileri tespit eder.

USB gibi taşınabilir ve çıkarılabilir ortamların sisteme bağlanması esnasında tarama faaliyeti gerçekleştirerek virüslere karşı koruma sağlar. Harici bellekten bulaşabilecek olası bir virüse karşı sisteminizi korur.

Otomatik güncellemeler sayesinde virüs veri tabanını güncel tutar ve en son çıkan virüslere karşı koruma sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.