Ücretsiz Türkçe greatis.com 43 MB 319
26.12.2021 01.04.2022

UnHackMe, Bilgisayarınızı Adware, Browser Hijackers, Trojans, Spyware, Unwanted Apps, Malware tarzı virüslere karşı koruyan oldukça etkili bir antivirüs programıdır.

Diğer antivirüs programları ile uyumlu bir şekilde çalışabilir. UnHackMe diğer antivirüs programlarına göre özel yapan yanı reklam virüslerine göre daha başarılı olmasıdır.

UnHackMe ile reklam virüslerine, pop-up reklamlara karşı oldukça etkilidir. Bu tür virüsler başka programlara enjekte halde geldiği için diğer antivirüs programların bulma olasılığı düşüktür. Bu tür durumlarda UnHackMe devreye girerek reklam virüslerini yakalama olasılığını güçlendirir.

Son zamanlarda diğer gizli bir tehdit de mining virüsleridir. Bu virüsler sisteme sessiz bir şekilde yerleşir ve herhangi bir dosyaya dokunmadan sessiz bir şekilde sistem kaynaklarını kullanarak sanal para için madencilik yapar.

Tarafımızca yapılan testte mining virüslerinden biri olan chainlink.exe​ virüsüne karşı oldukça başarılı olduğunu gördük.

UnHackMe mining virus scaner

UnHackMe programının mining virüslerini yakalama olasılığının büyük olduğunu deneme fırsatımız oldu.

Birçok güvenlik yazılımı ücretsiz bir şekilde tehdidi bulur ama kaldırmak için para ister, tam sürüm alınmasını ister. UnHackMe 30 gün boyunca tam sürüm olarak kullanabilirsiniz. Bu süre boyunca tehdidi bulur ve yok eder. Ayrıca bir ücret talep etmez.

UnHackMe tek başına kullanılabilecek bir antivirüs değildir. Şüpheli öğeleri manuel olarak incelemenizi ve kaldırmanızı sağlar.

Gerçek zamanlı tarama yapmadığı için UnHackMe PC’nizi yavaşlatmaz. Kendi ihtiyaçlarınıza göre veya şüphelerinize göre UnHackMe çalıştırarak tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Program kendi virüs veri tabanını otomatik olarak tarayarak yeni virüslere karşı kendini güncellemektedir.

Bütün bu taramalara rağmen tehdide karşı bir çözüm bulamazsanız UnHackMe destek kaydı oluşturarak çözüm bulabilirsiniz.

Destek ekibi sizin istemeniz durumunda uzaktan Bilgisayarınıza bağlanarak sorunu çözme konusunda yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir