Ücretsiz Türkçe Turkcell 103,8 MB 223
07.09.2022 07.09.2022

UpCall bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu gösteren bir uygulamadır.

İsimden numara, numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Numarasını bilmediğiniz kişileri isimden bularak arayabilirsiniz.

Her zaman olmasa da çoğu zaman gelen bir arama da telefon numarası rehberinize kayıtlı değilse telefonu daha açmadan UpCall size telefonun kime ait olduğunu gösterebilir.

Uygulamanın bunun dışında çok gelişmiş özellikleri de vardır. Bilinmeyen numaraları yine uygulama üzerinde sorgulayabilirsiniz. Aramak istediğiniz bir kişiye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Arayan kişinin kim olduğunu gösterebilmesi için arayan kişinin rehber bilgisini erişime açmış olması gerekmektedir.

UpCall ile reklam amaçlı yada başka amaçla arayan bir numaranın spam olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Gelen arama başka UpCall kullanıcıları tarafından spam olarak işaretlenmişse UpCall size bunun bilgisini vererek numaranın spam olup olmadığı konusunda sizi uyaracaktır.

UpCall ile numarasını bilmediğiniz bir mekanı arayabilirsiniz. Mekanı harita üzerinden görüntüleyerek yol tarifi alabilirsiniz.

UpCall

RAHATSIZ ETME ÖZELLİĞİ İLE NUMARA ENGELLEME

İstemediğiniz bir numarayı engelleyebilirsiniz. Rehberinizde kayıtlı olsun ya da olmasın bir numarayı engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz numarayı doğrudan meşgule atar. Sizin telefonunuz çalmaz bile. Rahatsız eden numara çağrı olarak telefonunuzda görünür.

OPARATÖR ADINI DEĞİŞTİRME ÖZELLİĞİ

UpCall ile operatörünüzün adını değiştirerek istediğiniz ismi kullanabilirsiniz.

Çağrı sesini değiştirerek arayan kişiye istediğiniz bir müzik parçasını dinletebilirsiniz.

RESİMLİ ARAMA ÖZELLİĞİ

Arama Yapmadan önce aramanıza bir resim, bir emoji, bir not ekleyerek karşı tarafa neden aradığınızı daha telefonu açmadan iletebilirsiniz. Bu özelliğin kullanılabilmesi için karşı tarafta da UpCall uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

Telefonunuzun arama ekranından farklı olarak gelen giden ve cevapsız çağrıları, isimli isimsiz numaraları tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Size ulaşamayan kişileri, siz meşgulken arayan kişileri ya da aradığınızda ulaşamadığınız kişileri UpCall üzerinden görebilir ve yönetebilirsiniz.

Ulaşamadığınız kişiler ulaşabilir olduğunda size bildirimle bunu bildiri. Kim Aramış/Ekstra, Cep Açık/Ekstra, Şimdi Ara, Kim Arıyor servisleri için SMS almak yerine bildirimleri uygulama içerisinden alırsınız.

Uygulamanın yapımcısı Turkcell’dir. Bu nedenle Turkcell dışında farklı bir operatör kullananlar da bu uygulamayı kullanabilir fakat bazı özellikler kısıtlanmış olabilir. Turkcell servislerinin bazıları ekstra ücrete tabi olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir