Ücretsiz Türkçe Riot Games 65 MB 175
28.03.2021 18.05.2022

Valorant Riot Games tarafından geliştirilen ücretsiz FPS oyunudur.

Oyun Türkiye’de ki oyuncular içinde düzenlenmiş ve dil desteği sunulmuştur.

Yüksek sistem gereksinimi istemeyen oyun düşük donanımlı Bilgisayarlarda bile sorunsuz bir şekilde oynanabiliyor.

Oyun uzun süre kapalı beta programında sınırlı sayıda oyuncuya sunulmuştu ve kısa süre önce kapalı beta kullanımından çıktı ve tüm oyun severlere sunuldu.

Valorant, 5’e 5 karakter tabanlı bir oyundur ve taktiksel olarak koordineli bir şekilde oynanır. Oyun tabanında keskin nişancılık esastır. Hareketli hedeflere olabildiğince isabetli atış yapabilmeniz oyun içerisinde ilerlemenizi sağlar.

60 – 144+ FPS oynanış ile dünya genelinde ki sunuculara yük dengesi sağlayarak Dünyanın her yerinden oynanırken yüksek performans vaat ediyor.

Oyunda geliştirici Riot Games hile ve benzeri olaylara izin vermiyor ve bu konuda bir çok tedbiri almış durumda. Oyunun beta aşamasında kalmasının en büyük nedenlerinden biride bu tür tedbirleri arttırmaktı.

Oynun mantığı nedir?

İki takımdan biri Spike adında bölgeye bomba yerleştirmeye çalışırken diğer takım buna engel olmaya çalışıyor. Oyun içerisinde ki karakterler silahlı ajanlardan oluşuyor. Aşanlar oyun boyunca yeni silahlar edinebiliyor. 25 turda en çok kazanan lider oluyor.

Phantom, Odin, Frenzy, Bucky ve karambit tarzındaki yeni yakın dövüş silahı sayesine oyun daha da eğlenceli hale geliyor.

En düşük sistem gereksiniminde İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 Ekran Kartı: Intel HD 3000 donanıma ihtiyaç duyuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir