Ücretsiz Türkçe Hazar Bozkurt 69 MB 1108
05.03.2021 06.05.2022

WhatsApp Aero WhatsApp Plus gibi gelişmiş özelliklere sahip bir uygulamadır.

Bu konuda en stabil / sorunsuz çalışan uygulamalardan biridir. APK olarak Android cihazlarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Uygulamanın iOS sürümü bulunmamaktadır.

WhatsApp Aero kullanmak için Orijinal WhatsApp uygulamanızı silmeniz gerekmez.

Uygulamanın en büyük özelliği kişisel verilerinizi yine Orijinal WhatsApp güvenliği altında sağlıyor.

WhatsApp Aero’nun en belirgin özellikleri:

Mesaj atan karşı taraf tüm mesajları sil dese bile WhatsApp Aero da mesajlar silinmez. Engelleme özelliği sayesinde karşı taraf mesajları belli bir süre sonra silmek istese de siz mesajı hala okumamış dahi olsanız mesajınız durur ve böylelikle istediğiniz zaman mesajı görebilirsiniz.

Mavi tikler (Okundu bilgisi) özelliği sayesinde siz mesajı okusanız bile karşı taraf Mavi Tik okundu bilgisi gitmez. Böylelikle karşı taraf sizin mesajı okuyup okumadığınızı anlamayacaktır.

Normalde WhatsApp’a giriş yapılınca karşı taraf sizi Çevirim içi olarak görür. WhatsApp Aero ile Çevirim içi yazısını kaldırabilir, gizleyebilirsiniz. Karşı taraf sizi çevirim içi olarak göremeyecektir.

Normal WhatsApp da yazmaya başlayınca karşı taraf sizi Yazıyor… olarak görür. Bu uygulama ile karşınızda ki kullanıcı Yazıyor.. ibaresini göremez. Siz mesajı attığınız an Yazıyor mesajı görünmeden mesajınız karşı tarafa ulaşır.

3000 üzerinde farklı kombinasyonlar ile tema değişikliği yapabilirsiniz. İstediğiniz temayı seçebilirsiniz. Dahili Aero Themes mağazası içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Binlerce tema ve çıkartma paketi içerisinden uygulama ara yüzünden çıkmadan kullanabilirsiniz.

WhatsApp videoları, resimleri ve GIF dosyaları galeride gizleyebilir yada gösterebilirsiniz.

Son sürümü ile de Ara yüzünde ciddi değişikliğe giden uygulama daha kullanıcı dostu olmuş durumda ve daha hoş bir görünüm elde etmiş durumda.

WhatsApp Aero diğer üçüncü taraf rakiplerine göre özelleştirmesi daha kolay ve daha stabil çalışmaktadır. Uygulama hız konusunda da rakiplerinden oldukça ileridedir.

“WhatsApp Aero” için bir yanıt

  1. Samirə dedi ki:

    Salam məndəde açılmır vasap+ bilmirsiz niye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir