Ücretsiz İngilizce WiseCleaner 4 MB 146
18.04.2013 01.04.2022

Kayıt Defteri sorunlarını düzeltin ve bilgisayarınızın performansını artırın.

Zamanla Bilgisayar sistemimizde yer alan ve sistemin yavaşlamasına neden olan kayıt girdilerini temizler ve sistemi optimizme eder. Böylelikle Bilgisayarımız hızlanır.

Kayıt Defterindeki girdileri temizlemek için en güvenli programlardan biridir. Kullanımı kolay ve ücretsizdir.

Program Windows kayıt defterini tarar ve kayıt defterindeki hataları ve artık öğeleri bulur ve ardından bunları temizler veya birleştirir.

Windows kayıt defterindeki bu artık ve bozuk öğeleri düzelterek Bilgisayar sisteminizin daha hızlı ve daha kararlı çalışacaktır.

En gelişmiş özelliklerinden biri de herhangi bir temizlik yapılmadan önce sistemi otomatik olarak yedekler.

Temizleme işlemini gerçekleştirmeden önce, silinecek Windows kayıt defteri girdilerini otomatik olarak yedekleyerek olası bir aksilik durumunda orijinal halini geri yükler.

Wise Registry Cleaner ile manuel bir sistem geri yükleme noktası oluşturarak herhangi bir sorun oluştuğunda geri dönüş noktasına dönmenizi sağlar.

Kendi ihtiyacınıza göre günlük, haftalık veya aylık bir program ile kayıt defterini temizlemek için Wise Registry Cleaner ayarlayabilirsiniz.

Programın masaüstüne temizlik simgesi oluşturabilir programın ara yüzüne girmeden tek tıkla temizlik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

SSD’nin ömrünü uzatmak da dahil olmak üzere diğer hafıza birimlerini ve sistem performansını artırmak için ilgili Windows kayıt defteri ayarlarını optimize edebilir. Bu da hafıza birimlerinizin ömrünü uzatarak sistemin stabil çalışmasını sağlar.

Programın temel de iki fonksiyonu vardır. Hızlı Tarama ve derin tarama. Hızlı tarama temel temizlik sunarken derin tarama yavaş bir işlem olmasına rağmen Bilgisayarın çok daha derin ve detaylı temizliğini sunar.

“Wise Registry Cleaner Free” için bir yanıt

  1. HALUK YILMAZ dedi ki:

    hımm oldu eyvallah:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir