Ücretsiz Türkçe YANDEX LLC. 54 MB 320
08.10.2013 01.04.2022

Fenerbahçe için Yandex.Browser
Yandex.Browser Fenerbahçe, Fenerbahçe taraftarları için tasarlanan ücretsiz bir web tarayıcıdır. Chromium tabanlı Yandex.Browser‘un standart özelliklerinin yanında taraftarlar için görsel olarak farklılaştırılmıştır.

Sade ve hızlı
Yandex.Browser – İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.

Görsel Favoriler
Tüm favori siteleriniz elinizin altında, onlara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Görsel widgetler en güncel bilgileri gösterir: Hava durumu, trafik, sosyal paylaşım sitelerinden bildirimler.
Yeni! Artık favori bağlantılarınızın sayısını arttırabilirsiniz.

Akıllı satır
Sitelerin adreslerini ve sorgularınızı doğrudan Akıllı adres satırına girin. İpuçlarının yardımıyla daha doğru ve hızlı sorgu yapabilirsiniz.
Yeni! Adres yerine sitenin adını girin.

Kısa bağlantılar
Yandex.Browser, bir web sitesinde önemli olan bölümleri tanır ve bunlara hızlı erişim için bağlantılar sağlar. Örneğin, bir alışveriş sitesindeki sepetim ve teslimat bilgisi sayfaları gibi.

Virüslere karşı koruma
Yandex’in güvenlik sistemi web sitelerini denetler, ayrıca indirilen dosyalar, Kaspersky antivirüs kontrolünden geçer.

Web sitesi çevirisi
Yandex.Browser web sitelerinin çevirisini kolayca yapar. Aralarında İngilizce ve Almanca’nın da bulunduğu çeşitli dillerden çeviri yapılabilmektedir.

“Yandex.Browser Fenerbahçe” için bir yanıt

  1. hüseyin başol dedi ki:

    Fener herzaman öncü olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir