Ücretsiz Türkçe Yandex 148
16.07.2013 01.04.2022

Yandex’in Yandex.Elements adlı yeni tarayıcı eklentisi sayesinde Mozilla Firefox ve Internet Explorer kullanıcıları, ek araç çubukları kullanmalarına gerek kalmaksızın tarayıcılarının özelliklerine yenilerini ekleyebilecekler.

Adres ve arama çubuklarını tek bir satırda birleştiren ve tarayıcıya yararlı ek servisler ile görsel yer imleri özelliğini ekleyen Yandex.Elements, kullanıcının hem aradığı web adreslerini, hem de arama sorgularını aynı satıra girmesine ve aramayı yapacak olan kaynağı seçmesine olanak sağlıyor. Örneğin, istenen sorguyu arama/adres çubuğuna girdikten sonra beliren Vikipedi seçeneğine tıklanarak, doğrudan Vikipedi’deki ilgili sayfaya ulaşılabiliyor.

Elements, Yandex servislerine ve Facebook, Twitter gibi popüler sosyal paylaşım platformlarına daha kolay erişim sağlıyor ve gerekli araç çubuklarını tek tıkla açıp kapatmaya olanak veriyor. Bu sayede, e-posta kutunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda yeni mesajlar olup olmadığını her an görüp, hava ve trafik durumlarına dair en güncel bilgileri birer tıkla takip etmek mümkün oluyor.

Yandex Elements’i tarayıcınıza ekleyin, internette aradığınızı doğrudan adres satırına yazarak sonuçlara hemen ulaşın. İpuçları sorgunuzu daha kolay yazmanızı sağlar ve Yandex sonuçları hızla sıralar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir