Demo Türkçe ZWSOFT 1.35 GB 115
10.10.2013 01.04.2022

ZW3D farklı 3D modelleme sistemlerinin yerel olmayan CAD verilerinin çevrilmesini destekleyen güçlü bir programdır.

Hibrit modelleme, plastik kalıp modelleme tasarımı için gerekli olan bütün araçları entegre şekilde içerisinde barındırır.

Program ile Yenilikçi Katı-Yüzey Hibrit Modelleme teknolojisine dayalı olarak, kullanıcılar katı geometrilerle doğrudan yüzey parçaları için Boolean işlemleri yapabilirler.

Hem yukarıdan aşağıya hem de aşağıdan yukarıya tasarım yoluyla karmaşık montajlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Bileşenleri esnek bir şekilde birleştirebilir, yönetebilir ve düzenleyebilir, farklı durumları görüntüleyebilir, ilişkili modelleri güncelleyebilirsiniz.

Güvenilir doğrulama araçları tasarımınızın üretile bilirliğini sağlamaya yardımcı olur.

Boyutlar, toleranslar ve ek açıklamalarla ilgili ayrıntılı bilgileri içeren 2D çizimler, imalat ve muayene için çizimleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Modeller veya montajlar değiştikçe otomatik olarak güncellenebilir bir şekilde oranını korur. Ek zaman harcamanızı engeller.

PMI araçları, tasarım işbirliğini çocuk oyuncağı haline getirerek, 3B varlıklar üzerinde sezgisel olarak boyutlandırmalar ve açıklamalar yapmanız kolaylaştırır.

Güçlü veri alış verişi

Doğrudan modelleme seçeneğiyle Hibrit modelleme

Gelişmiş Montaj Tasarımı

Hızlı 2B teknik resimlendirme

Gelişmiş kalıp tasarımı

Hızlı ve verimli 2-5 eksen Frezeleme ve Tornalama özellikleri bulunmaktadır.

ZW3D daha kolay 3B modelleme, kalıp tasarımı ve parça işleme yapmanızı sağlayan düşük maliyetli bir CAD/CAM programıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir