Ücretsiz İngilizce Tenorshare 2 MB 472
14.10.2021 01.04.2022

4DDiG Data Recovery, veri kurtarma programıdır.

Cep telefonundan, Harici Disklerden, Hafıza kartlarından, USB belleklerden, SSD veya HDD disklerden veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz.

Program oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Biçimlendirilmiş USB belleklerden dahi veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz.

Bilgisayar ve ya cihazınızda ki depolama birimlerinin tamamını kurtarmaya yönelik işlem başlatabileceğiniz gibi sadece belirli bir alanda yer alan depolama biriminden de veri kurtarmak için işlem başlatabilirsiniz.

En çok yanlışlıkla silinen verile Masaüstünde yer alan verilerdir genellikle. 4DDiG Data Recovery özel bir özelliği sayesinde sadece Masaüstünden silinen verileri kurtarmaya yönelik çalışabilir. Aynı şekilde Çöp Kutusundan silinmiş verileri kurtarmak için de sadece Çöp Kutusunu tarayabilirsiniz.

Kurtarılan dosyaları Ağaç yada Dosya şeklinde görerek hangi dosyanın nerede olduğunu görebilirsiniz. Sadece Resim, Sadece Video, Sadece Word Dosyası gibi belirli dosya türlerine yönelik kurtarma işlemi başlatabilirsiniz.

Çöken bilgisayarlarınızın Disklerinden veri kurtarma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Programın en güzel özelliklerinden biride Bilgisayarınızın işletim sisteminin görmediği ya da hasarlı disk sektörlerinden de veri kurtarma işlemi gerçekleştiriyor olmasıdır.

Programın detaylı kullanımı hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir