Ücretsiz İngilizce Tenorshare 2 MB 185
14.10.2021 14.10.2021

4DDiG Data Recovery, veri kurtarma programıdır.

Cep telefonundan, Harici Disklerden, Hafıza kartlarından, USB belleklerden, SSD veya HDD disklerden veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz.

Program oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Biçimlendirilmiş USB belleklerden dahi veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz.

Bilgisayar ve ya cihazınızda ki depolama birimlerinin tamamını kurtarmaya yönelik işlem başlatabileceğiniz gibi sadece belirli bir alanda yer alan depolama biriminden de veri kurtarmak için işlem başlatabilirsiniz.

En çok yanlışlıkla silinen verile Masaüstünde yer alan verilerdir genellikle. 4DDiG Data Recovery özel bir özelliği sayesinde sadece Masaüstünden silinen verileri kurtarmaya yönelik çalışabilir. Aynı şekilde Çöp Kutusundan silinmiş verileri kurtarmak için de sadece Çöp Kutusunu tarayabilirsiniz.

Kurtarılan dosyaları Ağaç yada Dosya şeklinde görerek hangi dosyanın nerede olduğunu görebilirsiniz. Sadece Resim, Sadece Video, Sadece Word Dosyası gibi belirli dosya türlerine yönelik kurtarma işlemi başlatabilirsiniz.

Çöken bilgisayarlarınızın Disklerinden veri kurtarma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Programın en güzel özelliklerinden biride Bilgisayarınızın işletim sisteminin görmediği ya da hasarlı disk sektörlerinden de veri kurtarma işlemi gerçekleştiriyor olmasıdır.

Programın detaylı kullanımı hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

...
Realtek HD Audio Driver
Ücretsiz 204 MB
...
Silent Setup Box
Ücretsiz 2 MB
...
Glarysoft
Ücretsiz 17 MB
...
CMS 4
Ücretsiz 192 MB
...
MediaPortal
Ücretsiz 262 MB
...
Darklight
Ücretsiz 0.7 MB
...
Office 365
Ücretli 306 MB
...
Klasör Kilidi
Ücretsiz 2 MB
...
GFI Backup
Ücretsiz