Ücretsiz İngilizce Bizagi 98 MB 135
10.10.2013 01.04.2022

BizAgi Process Modeler, her bir süreç için farklı sezgisel modellemeler oluşturarak iş akışınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Ekip çalışmalarında sizinle birlikte hareket etmesi gereken ekip üyeleri BizAgi Process Modeler programında oluşturacağınız iş akışını anlayacakları şekilde takip edebilir.

Verimlilğinizi artırmanızı sağlayan iş akış diyagramları (şemaları) oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır BizAgi Process Modeler.

Oluşturduğunuz şemaları yüksek kalitede web sayfaları, Word, PDF, Sharepoint ya da Wiki belgelerine dönüştürerek baskı alabilirsiniz.

İş Süreci Modelleme Simgeleri  (Business Process Model and Notation – BPMN) standartlarına uygunluk bulunmaktadır.

Ekip çalışmasına açabilme özelliği vardır.

Simülasyon özelliğiyle şema işleyiş ön izlemesi yapabilme özellikleri bulunmaktadır.

Şema içerisinde her bir renge önem sırası atayarak şemada özellikle vurgulamak istediğiniz konuları farklı konu ve şekil ile ön plana çıkarabilirsiniz.

İş süreci modelleme, iş süreçlerini belgelemek, tasarlamak ve optimize etmek için kullanılan bir programdır.

Bir sürecin aşamalarının ve akışının görsel bir temsilini sağlar ve kuruluşların resmi süreçleri iletmesine, operasyonları iyileştirmesine ve iş süreci otomasyon projelerini planlamasına yardımcı

olur. Süreçler içinde iyileştirme alanlarının belirlenmesi, verimliliğin artmasına yol açar. Program ile Haritalama süreçleri, kuruluşların departmanlar arasındaki farklılıkları belirlemesine ve kuruluş genelinde en iyi uygulamaları uygulamasına olanak tanır.

Süreç modelleme, kuruluşların değişime ayak uydurmasını sağlayan sürekli iyileştirmeyi destekler.

İş süreci modelleme gösterimi (BPMN), kuruluşlar arasında ve paydaşlar arasında sürecin anlaşılmasını sağlayan uçtan uca süreç modelleme için popüler bir standart grafik gösterimdir. BPMN diyagramları, her biri dört gruptan birinde kategorize edilebilen iş süreçlerini görselleştirmek için temel semboller kullanır: akış nesneleri (olaylar, etkinlikler ve ağ geçitleri), bağlantı nesneleri (sıra akışları, mesaj akışları ve ilişkilendirmeler), kulvarlar (havuzlar ve şeritler) ve yapay nesneler (veri nesneleri, gruplar ve açıklamalar).

Bizagi’nin fiili standart sürükle ve bırak süreç modelleme ortamı, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan haritalama işlemlerini kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir