Ücretsiz Türkçe Microsoft 2 MB 56
09.2020 09.2020

Microsoft Edge son güncellemeler ile kendini oldukça geliştiren internet tarayıcısıdır.

Bir dönem internet tarayıcısı konusunda internet explorer ile tek olan Microsoft çağa ayak uyduramadı ve Google Chrome karşısında hızla güç kaybetmeye başladı. Bize göre en büyük hatayı internet explorer yerine yeni bir tarayıcı ile mücadele etmek istemesi Microsoftun tarayıcı konusunda daha da hızlı bir şekilde güç kaybetmesine neden oldu.

Edge tarayıcısı son güncelleme sonucunda Google Chrome tarayıcısına özellik olarak yaklaştığını söyleyebiliriz. Çünkü Edge de artık eklenti desteği sunmaya başladı ve bu hamle karşısında Google Chrome için ücretli eklentilere son verdiğini duyurmuştu.

Chrome tarafında sevilen bir çok eklenti artık Edge tarafından destekleniyor.

Edge tarayıcısına gelen bir diğer yenilik ki baya baya geç kalan bir özellik de Hotmail ile oturum açıldığında bütün tarayıcılar ile senkronize bir şekilde eşleşme özelliği. Bu özellik uzun zamandır Chrome tarafından kullanılıyordu ve şimdi bu Edge tarafında da destekleniyor.

Microsoft son güncelleme ile Edge yi standart olarak işletim sistemine yüklenmesini sağlıyor ama eski kullanıcılar ve güncelleme almak istemeyen kullanıcılar Edge tarayıcısını sitemizden indirerek kullanabilirler.

Ayrıca Edge eklentilerini BURADA ki mağazasından indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

...
FrostWire
Ücretsiz 23 MB
...
Eyedropper
Ücretsiz 283 KB
...
Firefox
Ücretsiz 38 MB
...
ALFTP
Ücretsiz
...
Alpemix
Ücretsiz 779 KB
...
AntiToolbar
Ücretsiz 1 MB
...
QQ International
Ücretsiz 52.9 MB