Ücretsiz Türkçe Google 54 MB 279
17.10.2021 01.04.2022

Dünyanın herhangi bir yerinden kişi veya kişiler ile canlı toplantı yapabilirsiniz.

Canlı görüşme ve Canlı Toplantı yapma platformudur. Web, Apple, Mac OS, Android ve bir çok işletim sistemini destekleyen alt yapısı oldukça güçlü bir uygulamadır.

Gmail, Google Drive, Google Dokümanlar ve diğer bir çok Google servisleri ile uyumlu ve entegre bir şekilde çalışabilir. Gmail üzerinden direkt olarak Google Meet uygulamasına ulaşabilirsiniz.

Toplantı esnasında Maillerinizi kontrol edebilir, Google dokümanlarında yer alan Slayt sunumunuzu toplantıya katılanlara gösterebilirsiniz.

250 Katılımcı ile aynı anda canlı toplantı yapabilirsiniz. Görüntülü toplantılar veri aktarımı sırasında şifrelenerek yetkisin ve davetsiz kişilerin toplantıya girmesi engellenir.

Düzenli yapmanız gereken toplantılar oluyorsa grup ve ya ekip olarak planlama yaparak toplantıya katılımları kontrol edebilirsiniz. Grup ve Ekip dışında ki 250 kişiye kadar davet edeceğiniz kişileri canlı görüşmeye dahil edebilirsiniz.

Soru-Cevap, Anketler ve Söz İste özellikleriyle toplantılarınızın verimli bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir tek tıklama ile bağlantı paylaşarak, bağlantı yolu ile hızlı bir şekilde katılımcıları toplantıya dahil edebilirsiniz.

Ekranınızı bir başkası ile paylaşarak Word belgelerini ve Slayt gösterilerini toplantıya katılanlara gösterebilirsiniz.

Google’ın ses ile yazma özelliğinden yararlanarak notlarınızı, Toplantı tutanaklarınızı hızlı bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Toplantı da geçen görüşmeleri kayıt altına alabilir, tutanak haline getirebilirsiniz.

Ayrıca Google Meet gibi başarılı olan ve yanı görevi üstlenen Zoom uygulamasını buradan, Microsoft Teams uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir