Ücretsiz Türkçe JusonSmart 27 MB 190
01.01.2023 01.01.2023

FitPro APP, akıllı bileklik cihazlarıyla uyumlu akıllı bir yazılımdır.

Uygulama bir çok markanın akıllı saat yani akıllı bilekliklerini desteklemektedir.

Akıllı bilekliğe bluetooth ile bağlanarak senkronize bir şekilde telefonunuzdan akıllı bilekliğinizi yönetmenizi sağlar. Akıllı saatinizin desteklediği bütün özellikleri FitPro ile kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Cihazla telefonu biraz bağlamakta zorlanabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Telefona Nasıl Bağlanır?

fitpro telefona bağlama

Akıllı bilekliğinizin bataryası tam dolu olsun. Telefonunuzdan bluetooth ve konum özelliğini açın. Bluetooth taraması yapın. Cihazı bulunca eşleştirmeyi sağlayın. Daha sonra FitPro uygulamasını açın ve “Daha Fazla” menüsünden “Cihazımı bul” seçeneğine tıklayın.

FitPro Özellikleri Nelerdir?

Nabız ölçme, Uyku takibi, Oksijen ölçme, Adım sayar ve diğer spor etkinliklerinin takibi. Hangi uygulamadan gelen mesajın gösterilmesini istiyorsanız o özelliği FitPro üzerinden ayarlayabilirsiniz. Örneğin WhatsApp uygulamasından gelen mesajları Akıllı bileklik üzerinden okumak istiyorsanız FitPro uygulamasında “Daha Fazla” menüsüne girin. “Mesaj Gönder” seçeneğine tıklayın. WhatsApp uygulamasını bulun ve aktif edin. Bu ayarlama sonrasında Akıllı bilekliğinizden WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Uygulama sayesinde hazır temalardan veya istediğiniz bir fotoğrafı duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

Uzaktan kontrol ile Bilekliğinizden Telefonda ki kamerayı kullanarak fotoğraf çekimini gerçekleştirebilirsiniz.

Müzik listenizde ki şarkılar arasında Bileklik üzerinden geçiş yapabilirsiniz.

Uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Tek sorun bileklik ile telefonu eşleştirme biraz zor ama bir defa bağlantıyı gerçekleştirdikten sonra kullanımı kolay bir uygulama. Çin menşeili bir çok Akıllı Bilekliği desteklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir