Ücretsiz Türkçe HandBrake 21 MB 467
09.10.2013 04.08.2023

HandBrake, ücretsiz ve açık kaynaklı bir video dönüştürücü yazılımıdır. Windows, Mac ve Linux için kullanılabilir. HandBrake, videoları MP4, MKV, AVI ve diğer popüler formatlara dönüştürebilir. Ayrıca videoları farklı çözünürlüklere ve bit hızlarına dönüştürebilir. HandBrake kullanımı kolay bir yazılımdır. Sadece dönüştürmek istediğiniz videoyu seçin, çıkış formatını seçin ve dönüştürmeyi başlatın.

Özellikle Twitter, Facebook, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarına video yüklerken sorun yaşayan kullanıcılar HandBrake programını kullanabilirler. HandBrake ile dönüştürülen videolar sosyal medya platformlarının kabul ettiği formatları desteklemektedir.

Programın kurulumu tamamladıktan sonra bilgisayarınıza .NET 6.0 Desktop Runtime (v6.0.20) – Windows x64 Installer yüklemeniz gerekmektedir. Buradan indirebilirsiniz.

HandBrake’in bazı özellikleri şunlardır:

HandBrake

Ücretsiz ve açık kaynaklı
Windows, Mac ve Linux için kullanılabilir
Videoları MP4, MKV, AVI ve diğer popüler formatlara dönüştürebilir
Videoları farklı çözünürlüklere ve bit hızlarına dönüştürebilir
Kullanımı kolay
HandBrake’i kullanmak için şu adımları izleyin:

HandBrake’i indirin ve kurun.
HandBrake’i açın.
Dönüştürmek istediğiniz videoyu seçin.
Çıkış formatını seçin.
Çıkış dosyasının konumunu seçin.
Dönüştür’ü tıklayın.
HandBrake, videoları hızlı ve verimli bir şekilde dönüştürecektir. Dönüştürme işlemi tamamlandığında, dönüştürülmüş videoyu çıkış dosyasının konumunda bulabilirsiniz.

HandBrake, videoları dönüştürmek için harika bir araçtır. Ücretsiz, açık kaynaklı ve kullanımı kolaydır. Videoları farklı formatlara ve çözünürlüklere dönüştürebilir. HandBrake’i kullanarak videolarınızı istediğiniz cihazda izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir