Demo Türkçe Hesap2000 Yazılım ve Bilişim Teknolojileri 13 MB 159
11.10.2013 01.04.2022

Perakende Mağazacılık , Toptancılık ve Birçok Farklı Sektörün kullanımına uygun olarak, özellikle güvenli veri yapısı, kullanım kolaylığı ve esnek raporlama olanakları düşünülerek tasarlanmıştır.

Çok kısa bir ön eğitimden sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Müşteri, satıcı ve her türlü cari hesap bilgilerinizi ekranlar arasında kaybolmadan kolayca takip edebilirsiniz,

Fatura, İrsaliye vs. basılı evraklarınızı beklemeden yazdırabilirsiniz. Faturaları dilerseniz daha sonra toplu olarak da oluşturup yazdırabilirsiniz.

Stoklarınızı isterseniz kategoriler veya detaylar bazında, gerekirse iki birim (adet ve 2.miktar-m², kg vs.) olarak, giriş-çıkış-iade işlemleriyle izleyebilir, minimum stok seviyeleri belirleyebilir, sipariş takibi yapabilirsiniz.

Teslimatı yapılmayan satışlarınızı ve alışlarınızı izleyebilirsiniz.

Günlük kasa, çek-senet, kredi kartı işlemlerinizi, vadeler, müşteriler, işlem tarihleri, hesaplar bazında görebilir, müşteri ödemelerindeki gecikmeleri ve kayıpları önleyebilirsiniz.

Giderlerinizi, Banka hesaplarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Cari hesap takibini dilediğiniz döviz cinsinden yapabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerle ilgili son derece parametrik ve esnek liste ve raporları dilediğiniz biçimde başlıklarla, sıralamalarla alabilir, Excel, Word gibi popüler programlara bir tuşla aktarabilir, e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Dilerseniz; web eklentisi ile siz veya yetkilendirdiğiniz kullanıcılar tüm işlemleri, ayrıca müşterileriniz, tedarikçileriniz sadece kendi hesap özetlerini internet ortamından kendi şifreleriyle izleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir