Demo Türkçe Hursoft 34 MB 587
10.2013 01.2021

Hursoft Akupunktur Hasta Takip Programı Akupunktur ile Zayıflama, Akupunktur ile Sigarayı Bırakma, Akupunktur ile Ağrılardan Kurtulma, Lazer Akupunkturu, Vücut Akupunkturu ve İğne Akupunkturu yapan merkezler için özel olarak hazırlanmış kullanımı son derece kolay ve işlevi tam olan bir programdır.

Tüm hasta, personel,  muhasebe ve banka bilgilerini sadece tek bir program ile  tutabilir, günlük takiplerini  yapabilirsiniz. Merkezinizde  yapmakta zorlandığınız işletme ve muhasebe işlemlerini, personel performans takiplerini, hasta kayıt işlemini ve hastaya uygulanan tedavinin takibini kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Yaptığınız özel indirimleri, hediye çekilişlerini, kampanya ve duyurularınızı müşterilerinizin tamamına ya da  müşteriye özel olarak E-mail ve SMS Gönderme Sistemi ile yapabilirsiniz. Müşterilerinize randevu verebilir, gelmeyen müşterilerinize e-mail veya SMS yoluyla hatırlatma yapabilirsiniz.

Hursoft

Genel Özellikleri Akupunktur İşlemi Müşteri Kayıt İşlemi Müşteri Para Puan Kartı Stok Takibi Randevu İşlemleri Arayan Numarayı Gösterme Hatırlatma Personel İşlemleri Paket Tanımlama Genel Gelir İşlemi Genel Gider İşlemi Raporlamalar Gelir Gider (Kasa) Defteri İşletme Defteri SMS Gönderme İşlemi E-mail Gönderme İşlemi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir