Demo Türkçe Hursoft Yazılım 40 MB 627
10.2013 03.2021

Misafirhane ve Pansiyon Yönetim Programı TSK, TCDD, sendika, banka misafirhaneleri, öğretmenevleri ve pansiyonlar için geliştirilmiş bir programdır.

Programın kullanımı basittir ve özel olarak ihtiyaca göre hazırlanmış bir programdır.

Hursoft Misafirhane ve Pansiyon Yönetim Programı ile ön muhasebe ile misafirlerin tüm muhasebe işlemlerini ve cari hesap işlemlerini program içerisinde ki menüden yapabilirsiniz.

Program menüleri ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış ve anlaşılır bir şekilde düzenlenmiştir.

Kartlı Geçiş Sistemi, Turnikeli Geçiş Sistemleri ile entegreli bir şekilde çalışabilmektedir.

Rezervasyon İşlemi

Ön ve kesin rezervasyon işlemlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kapasitenize göre oda bilgilerini ve oda durumlarını düzenleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde dolu ve boş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Odalara giriş ve çıkış bilgilerini görerek konaklayan müşterilerin bilgilerini kayıt altına alabilirsiniz.

Her odaya yatak bilgisini girerek bilgilere kolay erişebilirsiniz. Odaların durumu hakkında özel bilgiler oluşturarak notlar alabilirsiniz.

Misafir grupları için de program uyumlu bir şekilde toplu rezervasyon işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Toplu rezervasyon için tarih aralıklarını girerek kapasitenizi karşı tarafa hızlı bir şekilde söyleyebilirsiniz. Toplu gelecek gruplar için belirtilen tarih aralığında kapasite durumunuza göre işlem yapabilirsiniz.

Ödeme bilgilerini görerek müşterinize özel düzenlemeler yapabilirsiniz. Ödeme işlem ve kayıtlarını tutabilirsiniz. Ödemeler için taksitlendirme işlemi uygulayabilirsiniz.

Parma izi sistemi entegre ederek giriş ve çıkışları kontrol edebilirsiniz.

Nöbet defteri uygulayabilirsiniz. Yapılan işlemleri doğrudan yazdırabilir XML formatında çıktı alabilirsiniz.

Herhangi bir konuda gelişmiş istatiksel hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir