Demo Türkçe Hursoft 40 MB 246
11.10.2013 01.04.2022

Online olarak site sakinleriniz ve ev sahipleriniz kendi kullanıcı adı ve parolalarıyla borç bilgilerini ve hesap ekstrelerini internetten görebilir ve takibini yapabilir.

Toplu SMS ve E-Mail gönderme sistemiyle site sakinlerinize bayram tebrik mesajları gönderebilir, kurul toplantılarını bildirebilir, zamanında ödeme yapmayan site sakinleri için hesap ekstresiyle beraber ihtar ikaz yazılarını gönderebilirsiniz.

Kat Mülkiyeti kanuna göre hazırlanmış olan programımızla sadece tek bir tuşa basarak Gecikme Faizini hesaplayabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Hursoft Site Yönetim Programı site yönetimleri için özel olarak hazırlanmış, kullanımı son derece kolay ve işlevi tam olan bir programdır. Hursoft Yazılımın en büyük hedefi yönetimde profesyonelleşmek ve zamandan tasarruftur. Kat Maliki Kanunu ve Tüzüklerine uygun olarak hazırlanan bu program sayesinde kiracı ve ev sahibi bilgilerini ayrı ayrı takip edebilir, dairelerin genel durum takibini yapabilir, gecikme cezası hesaplamaları ile istediğiniz ayların faiz sonuçlarını alabilirsiniz. Aidat gelirleri girişi, giderlerin girişi, gelirlerin girişi, banka-fon-avans işlemleri, personel işlemleri, işletme projesi, adres etiket basımı, hazirûn listesi, sayaç takibi işlemleri vb. işlemler, bir yere not alırmışçasına kolayca yapılır. Yazılım ise arka planda bir muhasebeci, bir personel müdürü, bir genel müdür gibi ciddiyetle çalışarak en zor defter, tablo ve belgeleri hazırlar, ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Genel Özellikleri

Daireleri kayıt edebilir, ev sahibi, kiracı, oturan bilgilerini girebilir, nüfus ve iletişim bilgilerini kaydedebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ödeme Tablolarını görebilir, Borç Ödenen Tahakkuk İşlemlerini yapabilirsiniz.

Daireleri aylık veya yıllık olarak borçlandırabilirsiniz. Borçlandırmayı senet, banka, kredi kartı şeklinde ödeme türünü belirterek yapabilirsiniz. Toplam borç listesini, cari hesap ekstresini alabilir ve toplu senet basımı yapabilirsiniz.

Dairelerin genel durum takibini yapabilir, istenilen ayların borçlarını ödemelerini ve gecikme faizi tutarlarını görebilir, tek bir tuşla dökümlerini alabilirsiniz.
Toplu borçlandırma işlemlerinde borçları otomatik olarak tüm dairelere ya da grupladığınız dairelere dağıtabilirsiniz.

Aidat takibini, elektrik, sıcak su, soğuk su, yakıt vb. sayaç takiplerini yaparak borçlandırabilir ve sayaç raporlarının çıktısını alabilirsiniz.

Toplu aidat tahsilatı yapabilir, son bakiye bilgilerini görebilir, otomatik ve ödeme türüne göre dağılımları yapabilir, tek ve toplu olarak makbuz dökümü alabilirsiniz.

Yevmiye ve Kebir Defterlerini Tek Düzen Hesap Kodları tek bir tuşla oluşturabilir ve çıktısını alabilirsiniz.

İşletme Defteri ve kasa defteri oluşturabilir, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak görebilir ve çıktısını alabilirsiniz.

Toplantı Karar Defteri, İşletme Projesi Raporu, Dönemsel Fark Raporu ve Makbuz Basımı gibi raporları tek tuşla oluşturabilirsiniz.

Siteniz için tanımlı bankalardaki hareketleri takip edebilirsiniz. Para yatırma ve para çekme gibi hareketleri kaydedebilir ve takip edebilirsiniz.

Raporlamaları istediğiniz özellik ve kriterlere göre sorgulayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Tüm Liste ve raporları PDF, Excel ve Word formatına aktarabilirsiniz.

Site logosu ya da resmi yükleyebilirsiniz.

Programı çok kullanıcılı olarak birden fazla bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Verilerinizi güvenilir ve kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Gelişmiş güvenlik şifresi özelliği sayesinde bilgi gizliliğini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir