Ücretsiz İngilizce Developerinabox 121 KB 794
05.2013 03.2021

Güvenlik kameralarını izleme programı.

Program sayesinde ağ üzerinde yer alan kameraları izleyebileceğiniz gibi uzak sunucuda yer alan uzak bir noktada ki IP kameraları da izleyebilirsiniz.

İyi bir DVR çözüm sunmaktadır. Kurulum olarak yönlendirici bir menü yapısına sahiptir. ONVIF cihazları, yerel USB kameralar ve daha fazlasını bu programda bulabilirsiniz. İstediğiniz kadar kamera ekleyebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur. Ayrıca kamera sisteminin ses özelliğini de destekler. Güvenlik kameralarından ses de alabilirsiniz.

Dilerseniz Bilgisayarınızda bulunan web kamerası ve mikrofonu kullanarak kendiniz güvenlik kameranızı yapabilirsiniz. Görüntü ve sesleri kayıt altına alabilirsiniz. Kayıt süresini kendiniz dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Görüntünün hafızasını doldurması gibi bir durum olmaz. Belirlediğiniz süre sonunda daha eski görüntüleri silerek bir süreklilik oluşturur.

En güzel özelliklerinde biride sensör gibi Görüntü alanına ve ya Mikrofona gelen bir ses ile program harekete geçer ve görüntüleri kayıt etmeye başlar.

iSpy ile statik bir IP adresine ihtiyaç duymadan elde edilen görüntüleri internet üzerinden başka bir ağa, mobil cihaza iletebilir ve Dünyanın neresinde olursanız olun canlı olarak kameranın noktasını / alanını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Görüntüyü başka bir cihaza taşımak isterseniz görüntüleri USB belleğe sıkıştırabilir fazla yer kaplamadan başka bir cihazda izleyebilirsiniz..

iSpy programı e-posta ya da kısa mesaj (SMS) yolu ile sizi uyarabilir.

iSpy

iSpy, birçok kamera sistemini destekler. Bunun için kamera sistemine tanımlanan IP adresini ve gerekli ayarlamaları yapmanız yeterli olacaktır. Programın kullanımı oldukça basittir. Çalışma mantığı olarak diğer Güvenlik Kamerası izleme programları ile hemen hemen aynıdır ama özellik olarak daha gelişmiş seçenekler sunmaktadır. MP4, VP8 / 9, GPU ve Raw formatlarında kayıt yapabilir. Kayıtları başka bir cihaza aktarmak istediğinizde MP4 formatında çıktı alabilirsiniz. MP4 formatı bir çok Medya Oynatma programı tarafından desteklendiği için izlemesi zor olmayacaktır. Kayıt yeri olarak uzak bir sunucu da kura bilirsiniz. Kayıtları Online olarak uzakta yer alan bir depolama birimine doğrudan aktarabileceğiniz için Dekoderin olumsuz bir durumdan etkilenmemesi sağlanır. Program sistem kaynaklarını dengeli bir şekilde kullandığı için stabil bir şekilde program çalışacaktır. Program Güvenlik kamerası konusunda ihtiyaç duyulan bir çok özelliği içerisinde kullanıcılara sunmaktadır.

“iSpy” için bir cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir