Ücretsiz Türkçe Masomo 104 MB 81
03.2021 03.2021

Kafa Topu 2 online oynayabileceğiniz futbol oyunudur.

Binlerce rakip arasından karşılaştığınız oyuncularla maç yapabilirsiniz.

Oyuna giriş yapmadan da oynayabilirsiniz. Giriş yaparak oynamaya başlarsanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Çünkü giriş yapıldıktan sonra başka cihazda da kendi üyeliğiniz ile oyuna girerseniz bütün puanlarınız ve oyunda kazandığınız hediyelere tekrar ulaşmış olacaksınız.

Oyun size rakip buluyor ve bulunan rakip ile maç yapıyorsunuz. Dilerseniz oyunda arkadaşlarınız ile takım kurabilirsiniz. Arkadaşların kullanıcı adını arama kısmına yazarak ulaşın ve onu takıma davet edin. Takım olarak turnuvalara katılın ve diğer oyunculara meydan okuyun.

Takım kurmak istemiyorsanız arkadaşlarınızın kullanıcı adını aratın onu bulun ve maç yapmak için meydan okuyun. Arkadaşlarınıza meydan okuyarak eğlenceli bir şekilde futbol oynayabilirsiniz.

Başarılı bir şekilde oyun içerisinde başarı elde ettikçe kazandığınız hediyeler ile koca kafa gibi kendinize özel karakterler ve futbolcular oluşturabilirsiniz.

Unutmayın! yeni aksesuarlar oluşturduğunuz karakterlere güç vermektedir ve yeni yetenekler eklemektedir.

Süper güçlere sahip oyuncular!

kafa topu 2 indir

Oyun içerisinde süper güçler de yer almaktadır. Defansif ve ofansif olmak üzere ikiye ayrılan 18 farklı süper güçten yararlanabilirsiniz.

Oynama esnasında kritik bir an da süper güçlerinizi kullanarak rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçebilirsiniz. Süper güçler sizi zor anınıza rakibinize karşı üstünlük sağlamaya yarayacaktır.

Ayrıca süper güçlerinizi daha da güçlü hale getirebilirsiniz.

Karakterleri ve aksesuarları toplamak için kart paketleri açın ve hediyeleri toplayın. Aksesuarlarla karakterleri geliştirmeye devam edin.

Kafa Topu 2 ile Dünyanın her yerinden gerçek oyuncular ile oyun oynayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir