Ücretsiz Türkçe Logitech 76 MB 216
16.07.2013 01.04.2022

Vid HD içeren Logitech Webcam Yazılımı İndirme düğmesine basın ve daha sonra hatırlayabileceğiniz bir yere kaydedin. Dosya indirildikten sonra dosyayı tıklatın ve yeni yazılımınızı yüklemeye başlayın.

QuickCam yazılımının daha önceki bir sürümünü yüklediyseniz (örn. yeni kameranızla CD’de gelen sürümü) bu yeni sürümü yüklemeden önce tamamen kaldırmanızı öneriyoruz. Kesinlikle daha kolay. Kullandığınız görüntülü görüşme yazılımı ne olursa olsun bu yazılıma daha kolay erişebilirsiniz. Bir tıklamayla Facebook™’a HD görüntü yükleme gibi ekstraları daha kolay bulabilirsiniz. Web kamerası kontrolünü de iyileştirdik. Bu şekilde istediğiniz görüntüyü alabilirsiniz.

Ayrıca, Logitech web kamerası yazılımı artık MAGIX fotoğraf organizasyonu ve görüntü düzenleme yazılımı da içeriyor. Hepsi bu kadar da değil. FastAccess™ yüz tanıma yazılımının ücretsiz deneme sürümüne de sahip olacaksınız. Ayrıca, kendi görüntü maskelerinizi de oluşturmanız mümkün (yalnızca belirli web kameralarında).

Logitech Vid™ HD, Logitech web kameranızla görüntülü arama yapmanın ücretsiz, hızlı ve kolay bir yoludur. Vid HD, Logitech web kamerası yazılımınızla birlikte verilmektedir. Bu şekilde web kameranız, mikrofonunuz ve hoparlörler mükemmel çalışacak ve görüntülü görüşme yapmaya hazır olacaktır. Desteklediği Modeller: HD Webcam C525,HD Webcam C615,Webcam C110, Webcam C170, HD Pro Webcam C910, 1.3 MP Webcam C300, 2 MP Webcam C600, HD Webcam C510, Webcam Pro 9000, Portable Webcam C905, HD Webcam C310, HD Webcam C270, Webcam C250, Webcam C160

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir